cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG GALAXY M20

(Topic created on: 01-23-2023 07:22 PM)
389 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

M20 telfonum bataryasi tam 429 kere 100 % şarj edilmiş sizce batarya ömrü bitmiş mi bugün samsung uzkatan erişim le cizhazimi köntrol edildi bir sorunbbulanmadı dediler performans normla miş pil durmu memerstan da bakrigida böyle 

image

Sizce bataraya durmu iyi mi kotü mü burda normal ve iyi yaziyir normalde ilk telefon aldığimzda iki girfik yazıyor biri normal biri iyi yeni alinan cihazlarda iki girafikte de iyi mi yazmasi gerekir
27 Comments
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy M
O normal bütün testlerde yazıyor ya yaşam yerinde normal yazacak yada kötü yazıp normal yerine işlem gerekli yazması gerek kırmızı renkle
Galaxy M
Hem peki benim pilim iyi durmuda mi demek oluyor
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy M
Evet
0 Likes
Galaxy M
Him iyi
Galaxy M
İyi durumda olmasa k bilgi yazardı.Demdkki sorun yok😉
Galaxy M
Him anldim valla bu telefon pil konusunda iyi ama kulanışlı bir cihaz değil busfer alsam xaomi alacam onlar daha göze hoş hemde daha kulanışli
Galaxy M
Xıomi daha akıcı deniyor ama samsung bana daha güzel geliyor,yine de hayırlısı olsun.
0 Likes
Galaxy M
Tabi samsung iyi ama xaomi şuna zirvede telefonları cok hoş ben iki kez samsung kulniyirum birincisinde memnun değildim ikincisinde memnunum ama yine de artik samsubg sevmiyirum birz değisiklik oldun artik busefer alsam xiaomi alacm xiami daha çom gunceleme aliyir ve ızlikleri daha çok sizdee tavsiye ederim hayırlısı olsun
Galaxy M
Yinede hayırlısı olsun,umarom pişman edecek bir cihaz ile karşılaşmasın.Samsun rakip olarak bütün markaları görüyorken,xıomi ise tecno vb.markakarı görebiliyor unutma bunun bir sebebi var.Tecno firmasında çalıştım ve şirket yöneticileri oryantasyon eğitiminde "biz orta seğment cihazlar üreten xıomi vb.markaların rakibiyiz ve çok üst seviye cihazlar üretmiyoruz" demişti.Cevremde xıomi cihazların kameralarına baktığımda benim m12 ağır bastığını görünce şaşırıyorum.Sana tavsiyem cşhaz satan medşamrkt,teknosa,Vodafone,turkcell vb.yerlere gidip standlardaki cihazları test etmen,en azından ön kullanım yaparak alırsan ne aldığını bilirsin.
0 Likes