cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51 ğ

(Topic created on: 07-16-2021 10:50 PM)
201 Views
M51Kullanıcısı12
Active Level 3
Options
Galaxy M

Beyler wild riftte 14 fps gördüm ortalama 30 35 fpsle oynuyorum ne yapmalıyıp telefonu parçalamalımıyım yoksa götürsem çözebilirlermi fps ısınma problemini

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba M51Kullanıcısı12,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
vrttel63
Active Level 7
Galaxy M
Format at
0 Likes
Galaxy M
Olur atarım ama çözüceğinden emin değilim sürekli böyle oluyordu
0 Likes
vrttel63
Active Level 7
Galaxy M
Ve ayarları dusurebilirsin
0 Likes
vrttel63
Active Level 7
Galaxy M
Tek wildrift demi oluyor yoksa bütün oyunlardami
0 Likes
Galaxy M
Genelde oyun oynadığımda telefon gereksiz yere çok ısındığı için fps çoğu oyunda düşüyor
0 Likes
vrttel63
Active Level 7
Galaxy M
Ben a21s kullaniyorumda benimkide isiniyo
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba M51Kullanıcısı12,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes