cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M23 5g One ui 6.0 Rezaleti

(Topic created on: 05-26-2024 07:00 PM)
134 Views
ato242
Active Level 3
Options
Galaxy M

Bu güncellemeden sonra telefonun kötü resmen ne şarj dayanıyor ne oyun oynanıyor ne de 60 hz de sürekli donmalar var 3 4 aydır yapmıyodum yanlışlıkla yaptım güncellemeyi allah kahretsin mahvoldu ya telefon yorumları okudum herkes şikayetçiydi bilerek yapmıyodum güncellemeyi ben de keşkem yapmasaydım ya... 6.1 var sırada buna ne zaman gelir bilmem allah bilir 1 sene sürer herhalde bilen varsa yazsın şu 6,0 dan kurtulalım eski haline döner mi bu dönmezse 6.1 ne zaman gelir buna

0 Likes
1 Comment
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ato242,

Arayüz yükseltmeleri cihazınıza Android güncellemeleri ile birlikte gönderiliyor. Android yazılım güncelleştirmeleri modelinize özel olarak yayınlanıyor ve yayınlanma tarihleri ise, yapılan testlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileriki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD

0 Likes