cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M20 Canlı Odak Hakkında

(Topic created on: 03-04-2020 10:52 PM)
377 Views
erkanugudur
Active Level 4
Options
Galaxy M

Merhabalar;

Galaxy M20 ile canlı odak modunda gayet güzel resimler çekilebiliyor.  Ancak bunun olabilmesi ve cekim yapabilmek için yüz olması lazım o zaman odaklanıyor.  Kadrajda yüz olmayınca " yüz bulun " uyarısı çıkıyor.  Kadrajda yüz olmadan canli odak modunda resim çekmenin bir yolu var mı acaba ???

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba erkanugudur,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürlerDurumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
erkanugudur
Active Level 4
Galaxy M
Şu soruya cevap verecek bir modaratör dahi yok mu yahu ??.
0 Likes
johncena01
Active Level 6
Galaxy M
yüzsüz çekilmez diye biliyorum ama M20 kullanan birinin cevap vermesi daha iyi olur
0 Likes
ÖZKANY
Active Level 3
Galaxy M
Merhaba. canlı odak sadece portre çekimleri içindir. Nesne veya bitkileri çekeceginiz zaman normal kamera moduna alıp nafif zoom yapın.
0 Likes
hakansenses93
Active Level 4
Galaxy M
odak yapan kameranı önünü kapatırsan çeker çok karanlık yazacaktır 😄
0 Likes
erkanugudur
Active Level 4
Galaxy M
onu nasıl yapacağız?
0 Likes
erkanugudur
Active Level 4
Galaxy M
şaka bir yana da sanırım başka bir yolu yok. soruyu şundan dolayı sordum. a50 de canli odak modu tanıtım videosunda blur ayari var adam canli odak modunda çiçeği cekmis birde blur ayari yapıyor dehşet foto çekiyor. bunun gibi bir şey m20 ile de yapılabiliyor mu diye düşündüm. ama sanirim yok :smiling-face:
0 Likes
yusuftvnA70
Active Level 7
Galaxy M
knk bazı modellerde ayrıyetten derinlik kamerası var o kamera da arka planı ayırt etmene yarıyor o modeller butün nesneleri canlı odak yapıyor
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba erkanugudur,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürlerDurumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes