cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M20 Şarj

(Topic created on: 01-24-2020 05:45 PM)
5284 Views
Spreyy
Active Level 4
Options
Galaxy M

Değerli forum üyeleri;

Cihazım Galaxy M20 gece 3 de yatıp yatarken telefonu şarjda bırakmıştım. Sabaha kadar %100 oluyor ve sabah kalkıp telefonu aldım. Oynadım gezdim uğraştım derken şarjım azaldı markete giderken cihazı şarja taktım geldim baktım ki şarj almıyor. Kablo olsuğu yerde dururken arada alıyor arada genellikle almıyor şarj etmiyor yani **bleep** şarj alıyo duruyo cihazım sıfır ve alalı 1 ay kadar oldu ne yapmam gerekiyor, Garantiye gönderirsem masraf çıkarırmılar?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Tüm donanımsal kontrolleri yapmışsın. Yazılımsal olarak sorun var mı diye sıfırlamanı öneririm. Sorun devam ederse servisten destek alabilirsin.

View solution in context

0 Likes
Solution
Bogicik
Active Level 6
Galaxy M
Arkadaşlar uydurma cevaplar vermeyin cihazımı 20 aydır kullanıyorum hayalet ekran şarj kablosu ve pil sorunuyla gittim 1 saat içinde ekran pil şarj soketi ve kablosunu değiştirip telefonumu teslim ettiler. Sen Samsung Akıllı servise götür kardeşim cihazı komple bile değiştirebilirler

View solution in context

0 Likes
15 Comments
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Telefonun sarj bölümü tozlanmış ya da kirlenmiş olabilir. İnce bir iğne ile sakin bir şekilde temizle daha sonra tekrar sarj et bakalım olacak mı. birde sarj cihazını farklı telefona takınca sarj ediyor mu? 

0 Likes
Spreyy
Active Level 4
Galaxy M
Evet daha önce yine bu telefondan almıştım denize düşürüp hiç ettim onun şarj aletini kullaniyodum yeni olanı açmamıştım şimdi onu da açtım olmuyor ablamın telefonunu şarj ediyor
0 Likes
Spreyy
Active Level 4
Galaxy M
dediğiniz gibi bir iğneyle yavaşça temizledim lakin durum aynı
0 Likes
serhat34
Active Level 4
Galaxy M
s9plus su ile buzulcak bi telefon feil çünki benimki hiç öle bişe yaşamadı ayrıca 1400 tl çıkarıyolar samsungda tanıdık var
0 Likes
serhat34
Active Level 4
Galaxy M
kısacası boş yapmak için yazmışsın kardeşim
0 Likes
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Ayarlar - Cloud ve Hesapla - Yedekle ve Geri yükle - Veri yedekle - Yedekle adımları üzerinden cihazdaki verilerinizi yedekleme alıp sıfırlama yaparak kontrol edebilirsin. 

Sıfırlama adımları > Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Fabrika ayarlarına Sıfırla.

0 Likes
Spreyy
Active Level 4
Galaxy M
neden sıfırlayacağımı anlamadım
0 Likes
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Tüm donanımsal kontrolleri yapmışsın. Yazılımsal olarak sorun var mı diye sıfırlamanı öneririm. Sorun devam ederse servisten destek alabilirsin.

0 Likes
Spreyy
Active Level 4
Galaxy M
evet
0 Likes