cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kamera uygulamasında telefonun donması

(Topic created on: 11-23-2022 01:00 AM)
126 Views
Sercan Dağlıer
Active Level 1
Options
Galaxy M

Merhabalar,

Samsung M31 model telefonumda ilk aldığımda olmayan bir sıkıntı meydana geliyor. Telefonda ki mevcut kamera uygulamasını açtığımda telefon donuyor ve kendini yeniden başlatıyor. (Her zaman değil)

Bu bazen X bir uygulamada da olabiliyor. Örneğin chrome ya da edge uygulamasında da oluyordu. Telefonu sıfırladım. İlk açtığımda güç tasarufu modunu aktifleştirdiğimde donma oluyordu. Kapattıktan sonra sorun olmadı. Tekrar aynı sorun olmaya başlayınca deneme yanılma ile navigasyon barını eski haline getirdiğimde sorunsuz kullandım. Ama az önce tekrardan kamera uygulamasına girdiğimde dondu ve yeniden başladı.

Yani neden kaynaklanıyor bir çözüm bulamadım açıkçası. 

2 Comments
Galaxy M

Burada odin programini yukleyerek telefona yazilim yuklemem onerilmisti. Gerekli islemleri yaptim. Yaklasik 15 20 adet fotograf cektim. Ancak galeriye gitme tusuna bastigimda telefon yine dondu ve yeniden basladi. Oneri bir cozum olmadi maalesef. 

0 Likes
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Sercan Dağlıer,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz.

Cihaz düzelmez ya da  kamerada farklı sorunlar da varsa incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes