cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy m51 android 11 güncelleme sonrası batarya

(Topic created on: 04-03-2021 10:33 PM)
541 Views
Aliurunx
Active Level 3
Options
Galaxy M

M51 cihazım var 11 guncellemesi sonrası cihazımin eskiye göre ısındığıni fark ettim ve bataryasinin ekstra gittiğini gordum güncelleme sonrası sizdede oldumu sarjim eskisine göre daha çok gidiyor uygulamalar aynı uygulamalar.  Gereken güç tasarruf işlemleri yapılıyor buna rağmen ekstra sarjim gidiyor ve telefon ısınıyor ısınmaya bağlı olarak parlaklık oto düşüyor yuklestemiyorsun  durum bu sizde durumlar nedir ? #m51 #samsung #galaxym51

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Aliurunx,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
6 Comments
androidciALFA
Active Level 9
Galaxy M
ayn kardeşim benim telefonda a70 oda baya ısınıyor ve şarj yavaş doluyor sıfırla bence ben sıfırlamadım ama herkes sıfırla diyor ama yedeklemiyi unutma
Aliurunx
Active Level 3
Galaxy M
Şarjının dolmasında problem yok sadece çok çabuk bitmeye başladı mesela 15 dk lik bir oyunda 3-4 yerken tüm koşullar aynı eminim şimdi 6 bazen 7 yiyor saçma.
CemKaraca
Active Level 7
Galaxy M
Bana bi far klılık gelmedi ama bi değişiklik iyi oldu.😀 7000 mah batarya biraz zor biter.
Aliurunx
Active Level 3
Galaxy M
Aktif bir kullanıcı olmadığın için **bleep** edemiyorsundur
CemKaraca
Active Level 7
Galaxy M
Oyun oynamam. Sadece film ve müzik.😀😀
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Aliurunx,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes