cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M55, 2024'te yeniden çevrimiçi olacak ilk telefonlar arasında.

(Topic created on: 01-08-2024 07:10 PM)
1617 Views
TeknoB
Active Level 10
Options
Galaxy M

image
Yeni yıl, yeni nesil telefonları da beraberinde getiriyor. Samsung, Galaxy S24 amiral gemisi serisini 17 Ocak'taki duyuruya hazırlarken, şirket 2024 için orta sınıf ve bütçeye uygun telefonlarını piyasaya sürülmeye yaklaştırmayı durdurmadı. Yeni yıla yalnızca birkaç gün kala Samsung, yaklaşmakta olan Galaxy M55'i Wi-Fi Alliance'tan geçirdi.

Model numarası SM-M556B/DS olan çift SIM özellikli Galaxy M55, 4 Ocak'ta Wi-Fi Alliance tarafından onaylandı . Wi-Fi sertifikası her zaman olduğu gibi telefon hakkında pek fazla bilgi vermiyor ancak cihazı yakınlaştırıyor serbest bırakmak.image


Samsung'un orta sınıf Galaxy M55'in piyasaya çıkışına hâlâ birkaç ay uzakta olabilir. Galaxy S24 amiral gemisi serisinin, Galaxy M55 resmi olarak ortaya çıkmadan önce satışa çıkması ihtimali var.


Referans olarak, M55'in yerini aldığı Galaxy M54 Mart 2023'te duyuruldu ve Nisan ayında satışa sunuldu.

Snapdragon 7 Gen 1 ile çalışan ilk Samsung telefonu

Wi-Fi Alliance sertifikası ayrıntılara ışık tutabilir ancak bu, Galaxy M55'in çevrimiçi olarak ilk kez ortaya çıkışı değil. Birkaç ay önce telefon, çevrimiçi bir kıyaslamada şaşırtıcı bir Qualcomm çipine sahip olarak görüldü.

Şu ana kadar elde edilen verilere göre Galaxy M55, gücünü Snapdragon 7 Gen 1 orta sınıf SoC'den alıyor. Samsung bu çözümü daha önce hiç kullanmamıştı, bu da Galaxy M55'in bu çözümü kullanan ilk cihaz olmasını sağlıyor.

Snapdragon 7 Gen 1, 2,4 GHz'e kadar saat hızına sahip sekiz CPU çekirdeğine ve Adreno 644 GPU'ya sahip 4 nm'lik bir çiptir.

Diğer özellikler büyük ölçüde bilinmiyor ancak önümüzdeki haftalarda ve aylarda Galaxy M55 hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Sana haber vereceğiz.
Kaynak; sammobile.com 

5 Comments
byfyf
Active Level 2
Galaxy M
Faydalı icerik teşekkürler😊
Galaxy M
Bence A serisi daha iyi m serisinde suya dayanıklılık yok
0 Likes
TeknoB
Active Level 10
Galaxy M
Tabi ihtiyaçlara göre farklılık gösterebilir ama
0 Likes
Galaxy M
Yani m serisinin bütün özellikleri çok iyi ama arka kasa ve suya dayanıklılık açısından kötü
0 Likes
TeknoB
Active Level 10
Galaxy M
Malesef çünkü fp cihazlar böyle oluyor
0 Likes