cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Arka arkaya foto çekemiyorum

(Topic created on: 09-25-2023 04:34 AM)
129 Views
Kalemşör
Active Level 1
Options
Galaxy M

Merhaba. Samsung m51 telefonum var. Gayet her şeyde seri. Herhangi bir problem yok genelde. Fotoğraf çekerken Bildiğiniz düz fotoğraf çekme özelliğinde 1x seçeneği ile tuşa bastıktan sonra hemen arka arkaya basmama rağmen foto çekmiyor. En az 3 saniye bekletiyor. İşim gereği bir durumu hemen xiaomideki gibi 4-5 kare hızlı hızlı çekmem lazım. Ama telefon beni bekletiyor deklanşör kısmında. Takılma, durma, atma, modlar arası geçiş hiçbir problem yok. Bu bekletme tüm samsunglarda mı böyle, yoksa benim yapmam gereken bir ayar mı var. 

5 Comments
sepyadam
Active Level 9
Galaxy M
Diğer modlarda ve yakınlaştırma yapmadan da aynı mı?
0 Likes
Kalemşör
Active Level 1
Galaxy M
Yakınlaştırdığında da 0,5 e çektiğinde de seni bekletiyor. Mesela xiaomide basıp çektiğinde arka arkaya her bastığında bir kare yakalıyor. Bende öyle değil. Arka arkaya bastığımda bekletiyor 2-3 saniye
0 Likes
emrn_ylmz
Active Level 4
Galaxy M
deklanşör tuşunu aşağı doğru çekmen gerekli
0 Likes
Kalemşör
Active Level 1
Galaxy M
Aşağı derken. Aşağı doğru joyistik gibi yaptım şimdi çekmiyor ki.
0 Likes
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Yüksek mp modunda kullaniyor olabilirsin. 48 mp, 64 mp vs. Bazen boyle durumlarda işleme süresi olabiliyor. Cozunurluk ayari degistirip tekrar kontrol edebilirsin. Bir degisiklik olmazsa hata raporu olarak bildirebilirsin veya uzaktan erisim talebiyle de kontrol ettirebilirsin.
0 Likes