cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kök Dizinine Erişildi - Erişim Reddedildi

(Topic created on: 01-30-2022 03:14 PM)
3875 Views
ugurozturk
Active Level 4
Options
Galaxy J

Galaxy J5 PRO cihazımda root yok uygulamalar ile kontrol ettiğimde. Orjinal rom ancak Samsung Health Samsung Pass ve Güvenli Klasör kullanamıyorum. KNOX 0x003c yazıyor. Samsung teknik servise versem yazılımla çözebilirler mı yoksa illa anakart mı değişmesi gerek? Eski bir cihaz için 1000 küsür lira gibi uçuk rakam isteyebilirler mı sizce?  Zira cihazımın her şeyi sağlam durumda. Şu an bu mesajı bile bu cihazdan yazıyorum.

image

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
narcosis
Expert Level 5
Galaxy J
Yakinlarinizda servis varsa yüz yüze anlatirsaniz cihazi açmadan size fiyat verirler.

View solution in context

14 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy J
Merhaba
Samsung musteri hizmetlerini
Arayip bilgi alin.
444 77 11
ugurozturk
Active Level 4
Galaxy J
Bunu bende akıl ettim. Müşteri hizmetleri yazılım atılması gerek dedi. Servis numarası verdi servis ise anakart değişmesi gerek dedi.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy J
Bence cihazınız Eski model olduğu için yaptırmaya değmez yeni bir cihaz almanızı tavsiye ediyorum
ugurozturk
Active Level 4
Galaxy J
Yeni cihaz alacağım bu telefonuda yakınıma vereceğim sorunsuz kullanmasını istiyorum
Galaxy J
Geçmiş olsun Knox sayacı değişmiş. Herhangi bir rom felan yüklediniz mi cihaza?
narcosis
Expert Level 5
Galaxy J
Cihaz eski o yüzden anakart değişmeye değmez. Cihazinizda rom değişikliği olmuş muhtemelen
ugurozturk
Active Level 4
Galaxy J
Cihazı formatlamak için odin ile orjinal rom yükledim..
narcosis
Expert Level 5
Galaxy J
Tamam işte daha çalışmaz maalesef servisin dediği gibi anakart değişecek fiyat bilgisi alin belki uygun olabilir eski cihaz olduğu için şansiniza bakalım
ugurozturk
Active Level 4
Galaxy J
Fiyat bilgisi vermedi telefonda sordum cihazı almadan bir şey diyemeyiz dediler. Bende açıkcası korktum yaptım deyip fazla meblağ isterlerse diye