cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Fotoğraf/Sd kart

(Topic created on: 01-07-2022 01:29 PM)
127 Views
HAMDIBOSS
Active Level 3
Options
Galaxy J

Fotoğrafları sd karta kopyaladıktan sonra kopyalanan fotoğrafları toplu bir şekilde, kolayca silmenin bir yolu yok mu? Sd kartın dosyalar bölümünden, doğru fotoğrafı silmek için amele gibi uğraşıyorum resmen. Bir el atın be zahmet olmazsa.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba HAMDIBOSS,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy J
Dosya yöneticisi ya da app manager indir ordan topluca silebilirsin
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy J
Merhaba
Konu ile ilgili olarak Galeri uygulamasında Eğer fotoğraflarınızı klasör halinde toplu ise klasörün tamamının üzerine basılı tutup Sil seçeneğine tıklayarak Hepsini aynı anda silebilirsiniz ama klasör içinde değiller ise maalesef aynı anda hepsini silemezsiniz seçerek silmeniz gerekir
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy J
SD kart diyor Ahmet SD kart
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy J
Evet biliyorum ben de işte ona dediğim galeriden klasör varsa klasörün hepsini silerek hepsini aynı anda da silebilir Tabii hafıza kartı cihazda takılıyorsa
Galaxy J
Yahu hepsini seçebileceğin bir seçenek var orada. Sol En üstteki minik yuvarlak 😐 Dosya yöneticisinden gir ilgili klasöre. Fotoğrafın birine basılı tut. Her dosyanın sol üstünde seçim için bir minik yuvarlak çıkar. En üstte olana tıkla hepsini seçer
0 Likes
Yiğitkara
Active Level 3
Galaxy J
🤨🤨🤨
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba HAMDIBOSS,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes