cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeni Bir Hikaye,Yeni Bir Başlangıç 🎬😍

(Topic created on: 06-12-2023 03:22 PM)
34 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy Gallery

image

Severek kullandığım Galaxy S10 Plus cihazımı Samsung Değişim kampanyası ile Galaxy S23 cihazına geçiş sağladım 😍
87 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Çok saol kardeşim ikimizde hayırlı olsun o zman ,iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah 😊🙏
UserEdited178
Active Level 4
Galaxy Gallery
Eyvallah kardeşim teşekkür ederim 🙏
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Rica ederim😊
ERROR__
Expert Level 1
Galaxy Gallery
Hayırlı olsun. İyi seçim.edge ekran ve WQHD ekran cozunurlugu yok ama , diğer herseyi super. Ben çok memnunum.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Yorumun için teşekkür ederim ,aynen dediğin gibi, tek eksiği WQHD Edge ekran .Bende beğendim küçük canavar gibi 😊
kingkong0
Active Level 10
Galaxy Gallery
Hayırlı olsun hocam. S10 plus hala çok iyi bir cihaz ama mantıklı bir değişim olmuş zamlardan dolayı. En kısa zamanda eski cihazın ile kamera, batarya ekran vs kıyaslamanı bekliyoruz 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Saol kardeşim teşekkür ederim ,S23 her yeri ile iyi buna eminin S10 plus a göre gerek kamera ,işlemci ve batarya mükemmel

S10 Plus İn artısı WQHD Edge ekran olması o apayrı bir mükemmelik biraz onu özlücem çünkü edge ekran çok seviyordum 🫠

Yakında bir S23 deneyimi paylaşırım .Zamlanacağı için aldım S23 ü yoksa bir daha amiral gemisi almak benim için zor olacaktı

Umarım S23 ü iyi günlerde kullanmayı nasip eder Allah 🙂 🙏
Galaxy Gallery
Hayırlı olsun ve Expert RAW kur, istersen Camera assistant uygulamasını kurabilirsin! Çok paran olsaydı bence S23 Ultra 512 GB veya 1 TB alırdın.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Saol kardeşim, ilk kurulumu yaptığım gibi iki uygulamayıda kurdum .Maddi durumum buna kadardı
Galaxy Gallery
Hayırlı olsun yakışıklı bende A31'den A34 5G'ye geçtim geçen hafta pazar günü aldım daha 1 hafta oldu 😊