cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 FE Zoom

(Topic created on: 02-03-2024 09:24 PM)
396 Views
xsHAN
Active Level 6
Options
Galaxy Gallery

image
0,5 geniş açı

image
1x

image
3x optik zoom

image
10x

image
20x 

image
30x

16 Comments
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Mükemmel
xsHAN
Active Level 6
Galaxy Gallery
Evet hocam
xsHAN
Active Level 6
Galaxy Gallery
Aynı zoomlamalarla S22, S23,S24 kullanıcılarını da bekliyorum 🫡
Galaxy Gallery
Hoşuna gidiyor mu S21 FE modeli :)
xsHAN
Active Level 6
Galaxy Gallery
Hocam telefon güzelde, yüksek boyutlardaki oyunlardan istediğim verimi alamıyorum onun dışında aksesuar problemi yaşıyorum mesela kılıfçılarda kılıf çeşitlerinin az olması, kulaklık problemi typce kulaklık alsam kaliteli olarak Earpods var fiyatı 650 bandında, 650'ye kablosuz kulaklık bakıyorum onlar da ses gecikmesi yani nereden tutarsam elimde kalıyor. Sevdiğim yanları kamerası, ekranı, uygulamalar arası performansı ve sesi.
Galaxy Gallery
Ben Galaxy S20 FE 256/8 Snapdragon 865 versiyonunu kullandım o güncelleme almayınca S21 FE ye geçtim ekranı cidden daha kaliteli kamerası daha güzel ama performans kadar etkili olmadığı için başka model düşünüyorum
xsHAN
Active Level 6
Galaxy Gallery
Hocam bende aynı şekilde telefon bakıyorum 1 aydır güzel fiyata S22-S23FE-Iphone12 düşerse direkt yapışacağım.
Galaxy Gallery
Ben İPhone modellerine geçmeyi düşünüyorum çünkü Samsung hem güncelleme politikaları hemde Türkçe yazılım desteginin rezalet olması gerektiği için iPhone modellerine seçmeye karar vericem gibi gözüküyor.
xsHAN
Active Level 6
Galaxy Gallery
Hocam ben 3 hafta önce kadar İphone se2022 128 aldım. Pili %100'dü kullanılmamış sadece kutusu açılmış çekmecede beklemiş 12 ayda garantisi devam ediyordu, burada paylaştım "Oyun performansı kamerası sesi S21FE'yi tokatlıyordu" bu tarzda bi paylaşımda bulundum ne kadar Samsung tayfası varsa üzerime saldırdı 10 dakka sonrada postum silindi, şimdi o telefonu 1 hafta kadar kullandım bi Samsung'a baktım bide ona İphone'u satmaya karar verdim sebebi ise şu A15 bionic çip o modele gitmiyordu hem ekranı küçük hem 5 saat ekran açık pil ömrü vardı.