cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Mr.bean

(Topic created on: 01-26-2024 10:13 PM)
279 Views
XdaDevelopers
Expert Level 4
Options
Galaxy Gallery
10 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Bu iyiydi! 🤣
ToprakA345G
Active Level 4
Galaxy Gallery
Bizim millette hava olsun diye Apple alsın
XdaDevelopers
Expert Level 4
Galaxy Gallery
Apple güzel özellikle stabil oluşundan dolayı.sistemde tutarsızlık vb olmayışı.en iyi yazılıma sahip olması.
Her iki markaninda birbirine göre üstünlüğü var.
0 Likes
ToprakA345G
Active Level 4
Galaxy Gallery
Yakınımda xsmax var o cihaz en son epeyde baktiğıma göre 40k civarlarında, yazılım olarak bir sorunu olmasada f/p 15k civarlarında Android cihazdan farksız, tasarımıda berbat
0 Likes
ToprakA345G
Active Level 4
Galaxy Gallery
Apple alan kişi ya hava olsun diye yada bir iki özelliğini begeniyordur diye diye düşünüyorum
0 Likes
ozan59
Active Level 5
Galaxy Gallery
Hocam pardonda ikinci el 13 pro max alirsiniz 40k ya xs max ne temizi 15 k ya sari sitede var
0 Likes
ToprakA345G
Active Level 4
Galaxy Gallery
Al buyur gözlerin görsun1706302796969.jpg
0 Likes
salihkartall_
Active Level 4
Galaxy Gallery
Ben bir sonraki telefon olarak kesinlikle iphone almayı düşünüyorum. 20 yaşındayım 10 yıllık Samsung kullanıcısıyım artık bıktım. Hem yazılımın hem donanımın tek bir şirkete ait olması bence en stabil olan durum. Aylarca güncelleme bekliyoruz. Tab S8 almıştım geçen sene yaklaşık 5 aydır güvenlik güncellemesi bile almadım. 3 kere Android 14 güncellemesini ertelediler. En ufak bir açıklama dahi yapmadılar. Samsung 2 sene önce çıkan telefonuna yeni özelliklerin bazılarını kısarak verirken Apple 7 yıllık telefonuna bile gayet iyi yazılım desteği veriyor. Fiyat olarak da Samsung'la çok farkı kalmadı artık. Onu veren onu da verir durumundayız.
0 Likes
Segosd
Active Level 6
Galaxy Gallery
Samsung'da RE4 oynayabiliyor muyuz? Hani şu ps5 de olan oyun.
0 Likes