cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

telefonumu açamıyorum

(Topic created on: 04-15-2024 09:35 PM)
210 Views
mukemmel1eek
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

S54 aldım geçen cuma ve şifresini unuttum.. Normalde parmak izi kullandığım için hiç şifreyi girmemiştim ve bugün telefonu kapatmam gerekti. Telefonu açtığımda şifreyi unuttuğumu **bleep** ettim ve denediğim hiç biri olmadı. Şu an telefonum 4 saat için kilitli. Saçma sapan güncelleme yapmışsınız çok güvenli çok sağolun valla. Adam telefonu çalsa benim bilgilerimi napsın, sıfırlayıp kullanır zaten. Neyse, servise gittim kapalıydı. 20 dakika ile kaçırmışım. Ve yarına kadar telefonumu açmam lazım. Smartthings findde unlock tuşu yok. Şifremi unutacağımı nereden bileyim ki açayım ben onu. Googleda da aynı şekilde. Çalışmıyor. Smartthings findde lock tuşundan değiştirdim. Açtığımda tekrar eski şifremi istedi. Ve evet şu an telefonum 4 saat için tamamen kilitli. Telefonumu sıfırlamam gerek. Kısa süre içinde yardım edebilirseniz çok iyi olur. 

0 Likes
6 Comments
mukemmel1eek
Beginner Level 2
Galaxy A

A54**

0 Likes
Hawerk
Active Level 4
Galaxy A
ne **bleep** insanlar var ya
0 Likes
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Samsung hesabı bağlı ise samsung hesabın ile findmymobile sitesinden uzaktan ekran kilidi kaldırma yoluyla açabilirsin
0 Likes
ens07
Active Level 5
Galaxy A
İyi akşamlar, verilerinin yedekleri varsa ve cihazdaki google hesabı ile şifresini biliyorsan en pratik çözüm hard reset ( tabi bana göre )
0 Likes
Turkuaz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ens07

Samsung tarafından onaylı olmayan resetleme işlemleri, ürüne zarar verebilir. Bu tür yetkisiz işlemler, cihazınızı garanti kapsamı dışında bırakabilir. Bilgilerinizi yedekledikten sonra Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz; https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/ 

Teşekkürler. 
MOD

ELBERR
Active Level 9
Galaxy A
Buradaki hata telefonun değil sizin hatanız
0 Likes