cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

samsung a50 android 10 güncelleme yapan varmı

(Topic created on: 04-11-2020 09:05 AM)
720 Views
harbimurat
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar samsung a50 için 10 güncellemesi yapan varmı bi kaç yerde baktim biraz sıkıntılı sanirim ben güncelleme yapmadım. 9 güncellemesi gayet hizli ve sorun yaşamadim sadece parmak okuyucu agir ama gerek olmuyor yuz tanima gayet hizli 

Yorumlarinizi bekliyorum 10 guncelleme yapan arkadaslardan
22 Comments
Reis2134
Active Level 5
Galaxy A
a50 kullanıcısı olarak cok memnunum android 10 bi harika oldu parmak izi hızlandı cihaz akıcı hale geldi şarj durumu iyi dün akşam saat 8 den beri pubg oynuyorum tam uyuyordum yorumunu gördüm yazmak istedim bende herhangi bi sıkıntı yok ısınma donma kasma vb bi durum yok gönül rahatlığıyla güncelle bence
00082
Active Level 3
Galaxy A
ya kardeşim birşey sorucam sana.geçenlerde bir yorumunda gördüm tlf nu servise vermişsin karşı tarafın sesi az geliyor diye ahizesini değiştirmisler tlf da bir düzelme oldumu sesi nasil şimdi.bende de aynı sorun var sorun çözüldüyse bende servise vericem
harbimurat
Active Level 3
Galaxy A
bir kac yerde yorumlara baktim şikayetci olan arkadaslar var bende acele etmek istemedim
0 Likes
Blau
Active Level 5
Galaxy A
Bu durum herkesin telefonuna göre değişiyor. Bazılarında kötü bir sonuç oluyor bazılarında iyi bir sonuç alıyor.
0 Likes
Gökkubbe
Active Level 1
Galaxy A
parmak izi kilit açmada herhangi bir değişiklik göremedim ben
0 Likes
harbimurat
Active Level 3
Galaxy A
siz guncelleme yaptiniz mi ekran v.s. arayuz nasil
evarlons
Active Level 5
Galaxy A
arayüz çok hızli akiyor kamera iyileştirilmiş batarya çok degişen bişeyok yok biraz daha az gidiyir ama parmak izi animasyonu hizi olsun iyilestirilmis
Gökkubbe
Active Level 1
Galaxy A
4 nisan tarihinde güncelleme yaptım fakat android 10 değilmiş o güncelleme şimdi kontrol ettim. Şuan android 10 güncellemesi yapıyorum. Güncellenecek sonra yorum yaparım.
0 Likes
DevranS20FE
Active Level 7
Galaxy A
tek kelime ile muhtesem olmuş arayüz geçişreli yağ gibi akıyor parmak izine diyecek yok çok hızlandı bence yapmalısın
0 Likes