cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung Güncelleme

(Topic created on: 11-20-2020 11:47 PM)
329 Views
HaşimA22
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Acaba Samsungun cidden garezimi var zira 2015-2018 lerde samsung cidden zirveydi A serisi olsun S serisi olsun bazı cihazlara güncelleme verilmiyordu( ya hafızası yada başka nedenler vs.) tamam ama en azından kalite vardı bildiğim kadarıyla ama gel gör ki hangi mantıktır bilinmez şimdi bir güncelleme gönderiyor telefon komaya girecek gibi oluyor buna dikkat etmezler ise nokia gibi silinip ondan sonra geri dönmenin yollarını ararlar 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba HaşimA10s,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Taleplerinizi anlıyor ve değerlendiriyoruz. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Geliştirmeler için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
21 Comments
ÖmerFaruk01
Active Level 7
Galaxy A
valla günlük yeni telefon çıkartmaya başladılar o kadar telefon olunca haliyle hepsine aynı önemi veremiyorlar e böyle olunca da güncellemelerde eksik kusur mutlaka çıkıyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kesinlikle, saçma saçma telefonlar. Allah'ın her günü telefon. M02s, M02, A10, A11, A20s, A21s... Liste uzayıp gidiyor. Ne gerek var bu kadar telefona? Zaten şunu da farketmişsinizdir. Note ve S Serilerinde çok model yok, sıra ile gidiyor ama iş A ve diğer serilere gelince telefon cenneti. Hiçbir markada böyle bir ticari strateji yok. Az model, daha çok destek. Gerçi böyle olursa bu sefer de telefonların fiyatları iPhone'ların fiyatları gibi olur. Her türlü bizler olumsuz etkileniyoruz.
EngincanA505F
Active Level 6
Galaxy A
En iyisi eskide olsa bi amiral gemisine dönmek tir a20s vardı bende 0 galaxy s7 edge ile değiştim çok mutluyum şuan ne dert var ne tasa :)
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
a20s kadar kötü bir telefon görmedim ben s takısı gelince modele a20 den kötü oluyor
EngincanA505F
Active Level 6
Galaxy A
1700 1900 tl ye satılan telefon dönüyor kasıyor kamerası 3 kamera olmasına rağmen aşırı berbat boşa dememişler ne varsa eskilerde var diye 0 s7 edge buldum kafa kafaya değiştim çok memnum s7 edge tek kamerası ile bile eski telefonumdan kat ve kat daha iyi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
3 kamerası tam bi fiyasko :0 birde telefonunu yenileyeceğin zaman önce m serisine bak
EngincanA505F
Active Level 6
Galaxy A
Bu şimdi aldığım S7 EDGE 2016 dan beri hiç açılmamış bi telefon kutusunda ki aparatları duruyor ilk hat takan benim 4 şene sonra cihazı ilk ben çalıştırdım ve mükemmel hızı
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
neyse hayırlı olsun sorunsuz kullanırsın umarım
EngincanA505F
Active Level 6
Galaxy A
Valla uzun süre kullanmayı düşünüyorum zaten hala bir çok a serisinin zirvesi a71 gibi telefonlardan bile oldukça iyi özellikleri var
0 Likes