cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

cihaz sifirlama

(Topic created on: 05-18-2020 04:10 PM)
329 Views
amcam
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba a30s kullaniyorum sifirlamak.istedigimde wifi agina baglanmami istiyor yoksa sifirlamiyor.ne alaka arkadaslar samsungdan vir sacmalik daha gormus oldum

image

0 Likes
8 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
o sizin dediginiz wifi agi baglantisi gerekiyor yazisini baska bir sey icin demis normalde sifilama isleminde wifi istemez
Solution
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Hayır Samsung Account hesap şifresi doğrulaması için istiyor. Sıfırlama koruması var telefonunda mobil ağ da olsa en azından bir internete bağlanması gerekiyor ki hesap şifresini doğrulayabilsin
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
EmreT bilgi için tesekkurler
uzun zamandir members kullanmadigim ve teknolojiyi bi araligina biraktigim icin unutmusum hatirlattigin icin tesekkurler
galiba biraz paslanmisim
0 Likes
kızılejder
Active Level 10
Galaxy A
cihazı yeniden başlatıp bidaha deneyin ben 2 gün önce sıfırladım hiç böyle bisey demedi
0 Likes
iboykr123
Active Level 7
Galaxy A
recovery mode sıfırlama işlemini daha sağlıklı yapabilirsiniz.

adımlar; Akıllı telefon kapatıldığında, Ses Açma + Güç tuşunu birkaç saniye basılı tutun. recovery mod açılacak
oradan, factory reset atarsın sonra reboot yaparsın. cihaz sıfırlanır
0 Likes
kızılejder
Active Level 10
Galaxy A
vallla bi ara vende onu cok öneriyodumda en son arkadaşlar baya sert cikıştı 3 4 modernatör birden yazdı bu sağliksız diye 1 hafta ban yedim ondan sonrada bidaha paylaşmadım
Galaxy A
wi-fi bağlantısının amacı yetkisiz formatlamayi onlemektir.Ancak recovery moddan wifisiz format atabilirsiniz onla da telefon açıldığı zaman şifre girmek zorunda kalırsınız.
0 Likes
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Samsung hesabının şifresini girmen gerekiyor wifi ağı olmasa da mobil ağı en azından bağlanıp Samsung hesap şifreni doğrulamalısın
0 Likes