cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

A54 e güncelleme ne zaman gelir.Belki kamera güncelleme ile düzelir diye bekliyorum.Böyle olacağini bilseydim asla bu telefonu almazdim.Bir kamera bu... View Post

Arkadaşlar merhaba.A34 telefon son zamanlarda kamerasını açınca (ön veya arka **bleep** etmiyor)siyah ekran geliyor açıp kapayınca düzeliyor.Bu hata... View Post

Telefonumu fabrika ayarlarına dönderip satmayı düşünüyorum. Acaba satın alan kişi herhangi bir yol ile benim fotoğraflarıma verilerime erişebilir mi?  View Post

Galaxy a34 kullanıyorum video çekerken tam kameranın bulunduğu yerden bipleme sesi geliyor ve bu ses video da da çıkıyor bilen anlayan birisi varmı... View Post

8/128GB olanını sipariş verdim arkadaşlar param zar zor bu telefona yetti samsung dan başka bir telefon da almak istemiyorum!İstediğim telefon S24... View Post

Kameram her daim flaş moduna girmiyor sanki o kısım atlanıp hızlıca otomatik flaş veya kapalı konuma geçiyor View Post

Merhaba size A54 cihazda ram okuma yazma hızı paylaşcam cihazında ram hızına bakmak isteyen CPDT uygulmasından bakabilir google play de uygulama... View Post