cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

Güvenlik güncellemesi sonrası bende pil uçtu resmen normalde max 8 saat aliyodum güç tasarrufu ilede 12 saat  View Post

A55 telefonu alalı 2 hafta oldu ilk siparişi verenlerdenim. Daha önce m31s ve m34'te yaşamadığım şebeke sorunu yaşıyorum. Fabrika ayarlarına geri... View Post

Merhabaa arkadaşlar belki bileniniz başına gelmiş biri vardır diye soruyorum 1 hafta önce instagram hesabı açtım normalde çok fazla kullanmam sadece... View Post

A73 5G cihaza sahibim.Telefonu alalı 1.5 sene oldu.Geçen haftaya kadar bir sorunum yoktu.Şuanda da yavaşlama vs bir sorun yok çok stabil güzel... View Post

A54

Ben bazen 120 hz den kullanırken tel bazen otomatik olarak 60 hz ye alıyor sizde hiç böyle bisey oldu mu? View Post

Merhaba,Öyle gözle görülür elle tutulur bir **bleep** yok sadece WhatsApp'ta resim gönderirken seçebildiğimiz HD seçeneği galeriden seçilen... View Post