cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

arkadaslar .

(Topic created on: 05-10-2020 07:59 PM)
235 Views
Aras61
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Samsung Galaxy a20 için forumlara bakıyorum Herkes kafasına göre bir şeyler diyor Yok efendim Android 10 a20 cihazlara Bugün kesin gelecek Yok efendim gece 12.00 12.30 gibi gelecek diyen forumları okuyorum bu bilgileri nereden aldıklarını bilmiyorum ama bize Samsung members deki modotörlerden başka kimse kesin bir bilgi veremez . Tabi bu modotörlerde cevep vermiyor Samsung Galaxy a20 için android 10 bilgilerini okuyorlar ama cevap vermiyorlar bu forumlarda herkes bir şey bildiğini  sanıp yorum yapılıyor a20 cihazları Android 10 haftalardır Güya gelecek Samsung'un da açıkladığı gibi cihazları Android 10 en geç 1 Mayıs ve 1 Haziran arası gelecektir Samsung'un yazılımları cihazlara ne kadar geç verdiğini biliyoruz hepimiz . a20 cihazları Android 10 mayis en geç 1 haziran da ay sonu gibi gelebilir ve a20s cihazlara yayınlandığını açıkladılar ama a20s cihazlara da Ota üzerinden herhangi bir yazılım güncellemesi gelmedi Smart Switch ile yollamış olabilirler a20s cihazlara . Burada yalandan yere millete Umutlandırma ya Hiç gerek yoktur bir şey bilmiyorsanız kesin bir bilgi yorum yapıp milleti kandırmayacaksınız bunu burada yapan çok kişi var

5 Comments
Ahmet_S23
Active Level 8
Galaxy A

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-S/guncelmiyiz-com-u-biliyor-muydunuz/td-p/3075588  moderetörlerin paylaştığı bir başlık ve böyle bir çok konuya cevap verildiğini okuyorum. Gözünüzden kaçtı galiba. kontrol  edebilirsiniz. Bazı  kaynaklar işte teknoloji sitelerinde de haberler geliyor diğer arkadaşlar da bunu paylaşıyor.

0 Likes
Aras61
Active Level 6
Galaxy A
biliyorum guzel Kardesim bunlari . ama benim demek istedigim a20s e guncelleme geldi diyorlar ama guncelmiyiz.comdan baktoginda hala test asamasinda diyor yayinlandi demiyor . iste kimse kesin birsey demiyor moderetorler bile 😀
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
aslında yazmadan önce tahminimce deseler sorun kalmayacak
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
En güncel site sammobile dir. Orada yayınladığında güncelleme 2 hafta içinde gelir türkiyeye.
0 Likes
0pasam6
Active Level 3
Galaxy A
Millet Androidle kafayı bozmuş,Android gibi olmuş😄😄Gelecek işte ne acele ediyon..Biri Android 10 yazmıs biri cozum kabul edermisin diyo..Burada bazılarınij kafa android olmuş zaten😉
0 Likes