cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

acil

(Topic created on: 05-16-2020 09:56 PM)
194 Views
halilarslan
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaslar  iyi akşamlar herkese 

A70 telefon Pubg mobile wi-fi  üzerinden bağlanınca oyundan atıp tekrar bağlanmaya yönlendiriyor
Mobil veride o sorun olmuyor 
Interner  tt net fiber gipon  24 mgbs hız
Internet sağlayacı  problem vardır diye başka bir telefondan oyuna giriyorum  aynı hesapla sorun suz oynuyorum  bu konu ile bilgisi olan varmıdır.
*ağ ayarları sıfırlandı
* hard reset yapıldı
*oyun yeniden yüklendi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba halilarslan,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

4 Comments
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
wifiyi sifirla
DARKWOLF
Active Level 4
Galaxy A
ag baglanti hatası 10 sürümünden sonra çoğu oyunda çıkıyor bunu düzeltemediler.herseyi bnde sıfırladım hala ayni sorunu yaşıyorum.
Anlıyorum
Active Level 5
Galaxy A
Ben de a71 aldım **bleep** da var bu sorun sürekli wifi bağlantısı kopuyor hatta bir kerene otomatik hücresel veriyi açmış dedim telefon çok akıllısın
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba halilarslan,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​