cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a70 parmak izi okuma

(Topic created on: 03-01-2020 01:18 AM)
87 Views
gercekisim
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba a70 parmak izi okuma sinifta kaldi :((( parmak izi algilamasi için bazen sert basmak lazim. Bazend 2. 3. Denemede algiliyor veya algiliyamiyor sifre girmek gerekiyor

3 Comments
Dadaşş
Active Level 6
Galaxy A
parmağının kuru olmaması biraz ıslak olması gerekiyor parmak izini algılaması için. birde ekran koruyucun kötü ise ondan da olabilir
Sevdalı
Active Level 3
Galaxy A
arkadaşın yorumuna ktılıyorum eğer parmağım ve ekraran çok püzürsüz ise de okumuyor
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba gercekisim,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Samsung Members > Yardım alın > İnteraktif kontroller > Parmak izleri bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi öneririz. ‘’ Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor ‘’ sonucu çıkarsa sensörde bir sorun yoktur.

Sorun için bir kaç adım şu şekildedir;

• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)

• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.

• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

Teşekkürler.
MOD