cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a51 Android 12 yeni güncelleme

(Topic created on: 05-13-2022 02:12 PM)
328 Views
karaciraiz
Beginner Level 5
Options
Galaxy A

hepinize iyi günler arkadaşlar öncelikle bi kaç gün önce a51 cihazıma Android 12 güncellemesi yaptım ve WhatsApp`da fotoğraf ve video almıyor cihazım aynı şekilde instagramda da fotoğrafları gönderip almıyor donuyor arayüz ve klavye aşırı kasıyor bütün uygulamaları güncelledim fakat sorun devam ediyor aynı sorunu yaşayan var mı? veya bi çözümü olan teşekkür ederim

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
fabrika ayarlarına sifirlamaniz daha iyi olacaktır. çünkü her buyuk yazılım güncellemesi sonrası yeni özellikler birbirine karışıp depolama alaninizi doldurup kasma donmalar olabiliyor

View solution in context

Solution
Galaxy A
Merhaba
Genelde, Android OS yükseltmelerinden sonra sıfırlama işlemi öneriliyor. Yeni işletim sistemi ile eski işletim sistemindeki ayarlar arasında uyuşmazlık olabilir. Bu uyuşmazlıklar yeni işletim sisteminde (Android yükseltmelerinde) telefonda donma, kasma gibi problemler yaşatabilir (kimi telefonda herhangi bir sıkıntı olmayabilir de). Eğer telefonunuzda Android sürüm yükseltme güncellemesinden sonra herhangi bir sıkıntı meydana geldiyse verilerini yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz.
Teşekkürler, iyi günler dilerim

View solution in context

4 Comments
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Android 11 ile android 12 sistemi üst üste geldiği için yedeklerinizi alıp cihazı formatlarsanıs performans olarak normale dönecektir
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Cihazınızda oluşan arayüz takılması için verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlama nızı öneriyorum diğer sorununuz için de kullandığınız üç partiye uygulamaların geliştiricilerine geribildirim göndermeniz gerekir bazı Üçüncü parti uygulamalar android 12 yazılım güncellemesi ile uyuşmaya biliyorlar.
Solution
Galaxy A
fabrika ayarlarına sifirlamaniz daha iyi olacaktır. çünkü her buyuk yazılım güncellemesi sonrası yeni özellikler birbirine karışıp depolama alaninizi doldurup kasma donmalar olabiliyor
Solution
Galaxy A
Merhaba
Genelde, Android OS yükseltmelerinden sonra sıfırlama işlemi öneriliyor. Yeni işletim sistemi ile eski işletim sistemindeki ayarlar arasında uyuşmazlık olabilir. Bu uyuşmazlıklar yeni işletim sisteminde (Android yükseltmelerinde) telefonda donma, kasma gibi problemler yaşatabilir (kimi telefonda herhangi bir sıkıntı olmayabilir de). Eğer telefonunuzda Android sürüm yükseltme güncellemesinden sonra herhangi bir sıkıntı meydana geldiyse verilerini yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz.
Teşekkürler, iyi günler dilerim