cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a50

(Topic created on: 12-06-2020 10:18 AM)
134 Views
oğuzcann
Active Level 5
Options
Galaxy A

A50 ye guncelleme gelmis guncelledim telefon bjr yavasladi a50 kullananlar yazabilir mi herkeste var mi ayni sorun one ui2 guncellemesi instagramda falan kasiyoe uygulamalaei acarkende kasiyor neden bilgisi olan var mi yazabilir misiniz

9 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika ayarlarına dön yapınız.

Duzelmez ise samsung mmembers uzerinden hata raporu gönderiniz ve yeni bir güncelleme bekleyiniz yeni bir güncelleme ile düzelir.
Hata raporu göndermek için:
Samsung Members ana menüsündeki artı(+)ikonuna tıklayarak hata raporu göndere bas ve sorununuza uygun olan seçeneği seçip sorununuzu anlatıp gönderin.
(Hata raporuna en geç 2 gün içerisinde yanıt verilmektedir)
0 Likes
sebo98
Active Level 4
Galaxy A
swicth ten mi geldi güncelleme
sebo98
Active Level 4
Galaxy A
Kaç gb
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Eski bir guncellemeden bahsediyor
0 Likes
sebo98
Active Level 4
Galaxy A
Bende de var

20201206_110318_1594.jpg

0 Likes
Kaan0
Active Level 4
Galaxy A
bu gösterilen güncelleme bu kasım ayı gelen güncellemenin aynısı smart switch şu anda yanlış gösteriyor
0 Likes
metehan13
Active Level 3
Galaxy A
smart swich den mi güncelledin
0 Likes
oğuzcann
Active Level 5
Galaxy A
hayir normal yazilim güncellemesi askerde oldugim icin anca guncelledim o da boyle oldu
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba oğuzcann,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD