cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a50 ar emoji

(Topic created on: 12-11-2020 01:39 PM)
316 Views
Mertsevecen1316
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaşlar ar emoji yüklüydü benim cihazda kaldırmışlar galiba baktım ama başka bir şeyler cıktı a50

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Maalesef cihazda one uı 2.5 olmadığı için cihaza göndermişlerdi one uı 2.5 yayınlanacaktı kasım ayında yayınlanmayınca sürüm uyuşmadığı için ve cihazda çalışmadığı için güncellemeyi geri çektiler Ar emoji Etiketi

View solution in context

5 Comments
Galaxy A
ayrıca guncelleme gelmiş galaxy store ye
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Maalesef cihazda one uı 2.5 olmadığı için cihaza göndermişlerdi one uı 2.5 yayınlanacaktı kasım ayında yayınlanmayınca sürüm uyuşmadığı için ve cihazda çalışmadığı için güncellemeyi geri çektiler Ar emoji Etiketi
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Benim anlamadığım güncellemede sorun çıkıyorsa haber versinler insanları bu kadar bekletmek zorunda değiller bu kadar model almışken de A50 modeline gelmemesi şaşırtıcı bir durum
Samsung Yetkilileri sizden ricam sadece düzgün bir şekilde insanları haberdar edin böyle yapmaya devam ederseniz insanlar markadan git gide soğumaya başlıyor...
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim sonuna kadar haklısın gerçekten samsung ile uğraşılmaz çok merak ediyorum ne hatası çıkıyordu bu güncellemeyi bu kadar uzuyor halen anlaşmış değilim
Zimlali61
Active Level 6
Galaxy A
bende A50 kullaniyorum emoji ugulamsında hiçbir sorun yaşamadım en son güncellemeler yüklü olmasına rağmen