cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a21s güncellemeden sonra kendi kendine dokunmalar yapıyor

(Topic created on: 01-17-2021 12:34 AM)
153 Views
Rprazd
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar son güncellemeden sonra telefon ekranında kendi kendine dokunmalar oluşuyor. Daha önce de buraya yazdım cevap olarak o anın ekran kaydını almam istendi ama bu anı yakalamak cidden çok zor.

Bu durum nasıl düzelecek members üzerinden gördüğüm kadarıyla çoğu kullanıcıda bu hata ver servis de yazılımsal diyip ilgilenmiyor.
 Bazen çok sinir edecek hal alıyor. İnstagramda gezinirken durduk yere yorumlar veya kişi profilleri açılıyor wp de mesaj yazarken kendi kendine random atılıyor veya mesaj gönderiliyor 
8 Comments
BLACK_44
Active Level 8
Galaxy A
Bende a21s kullanıcısıyım en son güncelleme kasım 1 de oldu şuan öyle bir sorun yok bende senin cihazın en son güncelleme ayı nedir ?
Rprazd
Active Level 1
Galaxy A
Aralıkta güncelleme yapmıştım
BLACK_44
Active Level 8
Galaxy A
Bende şubat güncellemesini bekliyorum inşallah bende olmaz :(
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
ayarları kurcala iyce hocam olmadi fabrika ayarına don düzelmez ise nisan mayıs mi olur temmuz mu olur andiroid 11 bekle 2.5 güncellemesi ile mi oldu bu sorun
Rprazd
Active Level 1
Galaxy A
Sıfırladım ama değişen bir şey olmadı maalesef. Evet 2.5 dan sonra oldu
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
yeni güvenlik güncellemesi ile düzelir eski surume dönmeyin doneceksenizde uzman birisi yada teknik eleman ile eski surume donderin yada bekleyin yakında gelecek güvenlik güncellemesi ile düzelir ekran kirilmaz cami değiştirmeyi deneyin ayarlar bölümünde bir çok özellik var kullanmadinizi kapatın
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
köşeleri siyah olan ekran kirilmaz cami değilde şeffaf mat ekran cami tercih edin umarım düzelir köşeleri siyah olan kirilmaz cam dokunmatik algılama sorunu üretiyor bilmeyen arkadaşlara duyrulur
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Rprazd,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes