cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a 50 camera

(Topic created on: 02-01-2020 07:20 PM)
472 Views
alierenkocamann
Active Level 9
Options
Galaxy A
Merhaba a50 kullanicisiyim ve telefonumla fotoğraf çekmeyi seviyorum ama gece çekimlerinde sıklıkla kullandığım uzun pozlama için bi ayar bulamadım a50 de pozlama süresi ayarlanıyor mü ayarlamıyorsa nerden ayarlanyor şimdiden teşekkürler.
Not fotoğraf detaylarında pozlama süresi var ve her fotoğrafta değişiyor

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba bilmiş,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Nidavellir
Active Level 3
Galaxy A
pro modda manuel ayar yoksa harici kamera uygulamaları şansınızı deneyin.
0 Likes
Galaxy A
3. parti kamera uygulamaları kamera önündeki perdeye karışamıyor pro modda da yok ilginiz için tesekkurler
0 Likes
Nidavellir
Active Level 3
Galaxy A
mekanik bir durum yok. bazı uygulamalar ile mümkün
0 Likes
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
fotoğraf detaylarında pozlamanın farklı olması o sahnede hangisi daha iyi sonuç verecekse cihaz ona göre ayarlıyor ancak samsung un kendi kamerasında uzun pozlama ayarı yapamazsın. bunun icin play store da 5 tl civarlarında bunu çok iyi şekilde yapan bir uygulama var internetten 5 dk kalık bir araştırmayla uygulamayı bulup indirebilirsin şuan ismi hatırımda değil.
0 Likes
Galaxy A
sanırım o dediginiz uygulama cam fv5 ama bu tarz uygulamalar kamera önündeki perdeye müdahale edemiyor ilginiz için teşekkür ederim
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba bilmiş,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes