cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yanlışlıkla Sildiğim fotoğraflar

(Topic created on: 02-09-2020 07:13 PM)
670 Views
HudsonTR
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar bugün geziye gitmiştik,fotoğraf çekinmiştik ve fotoğraflar bendeydi. Arkadaşlarıma atacaktım atacağım fotoğrafları seçtim yanlışlıkla sil dedim ve geri alamıyorum LÜTFEN YARDIM EDER MİSİNİZ

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba HudsonTR,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Eğer cihazınızda senkronizasyon yaptıysanız, Galeri > Üç Nokta > Çöp Kutusu seçeneğinden ulaşabilirsiniz. Ancak senkronizasyon yapmadıysanız, silinen fotoğraflara ulaşılamamaktadır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
22 Comments
AndrewMallams
Active Level 7
Galaxy A
Hocam galerinde 3 tane alt alta nokta olan bir bölüm olacak. Oraya tıkla altta çöp kutusu var orada hepsini görürsün.
0 Likes
HudsonTR
Active Level 3
Galaxy A
ayarlara girdim kurcaladım yok kafayı yiyeceğim ya yine de teşekkür ederim
0 Likes
Zahirennn
Active Level 7
Galaxy A
Galeri ayarlarına gir birde çöp kutusu özelliğini acman gerek
HudsonTR
Active Level 3
Galaxy A
zahmet olmazsa lütfen ss'lerle anlatabilir misiniz galeri ayarlarında çöp kutusu varmış ama boş gözüküyor hatta denemek için 1,2 fotoğraf sildim ama yine boş gözüküyor
0 Likes
Zahirennn
Active Level 7
Galaxy A
ozaman siz silmişsiniz sonra çöp kutusu özelliğini açmamış siniz keşke önce açsaydınız silinen öğeler oraya gidecekti
0 Likes
HudsonTR
Active Level 3
Galaxy A
Neyse ders olsun bari bunu öğrenmiş oldum teşekkür ederim ama çok değerli fotoğraflar gitti hala içim acıyor
0 Likes
Zahirennn
Active Level 7
Galaxy A
Sağlık olsun çöp kutusu özelliğini kapatma hiç bir zaman
0 Likes
Galaxy A
Play Store'da sildiğiniz fotoğrafları geri getiren bir uygulama mevcut. Kimisi küçük, kimisi kalitesiz oluyor ama bazılarını kurtarmanız mümkün olabilir. Google'a yazarsanız orada anlatımlı vidroları da mevcut.
0 Likes
HudsonTR
Active Level 3
Galaxy A
2-3 tane farklı uygulama indirdim bakın gerçekten inanın hiçbirinde çıkmadı ben mi hata yapıyorum diye baktım ama yok gerçekten gözükmüyor dikkatli izlememe rağmen
0 Likes