cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Word Dosyası

(Topic created on: 12-10-2020 10:53 AM)
591 Views
Cerin1
Active Level 3
Options
Galaxy A

image
Ben üni 1.sınıf ögrencisiyim telden word dosyasi hazirlayip odevlerimi online sisteme yüklüyorum ancak bende bazen dosya aciliyor bazen acilmiyor hocam da açamamis neden oyle oluyor ? Telden word kullanmamam mi lazim ?!!

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Cerin1,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
15 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
İnternetiniz az çekiyor olarak gözükmekte.
Internetten dolayı bir sorun oluşmus olabilir.
Internetin daha iyi çektiği bir yerde tekrar deneyiniz.
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

kullandığın word üzerinde kaydederken bir hata oluştuğu için bu sorun oluyor diye biliyorum ben

Yada kardeşim online word üzerinden yapıyorsan oradan kaynaklanabiliyor bazen
Cerin1
Active Level 3
Galaxy A
internetim iyi hocam dosyayi acamamis bu denk gelen bir sorun mudur yoksa telefondan yapmamam mi lazim
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim denk gelen bir sorundur bence tekrar deneyiniz faydası olacaktır
0 Likes
Cerin1
Active Level 3
Galaxy A
sisteme yukledigim odevi silip bastan yukleyemiyorum gönderdim artik... hocama e posta ile yolladim umarim diger derslerimde bu basima gelmez teşwkkurler

Screenshot_20201209-030403_Google_2854.jpg

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
birde kardeşim sana tavsiyem word yerine word üzerinden pdf kaydedersen hiçbir sıkıntı yaşamazsın ben öyle atıyorum hocalara en garantisi

BŞEÜ sistemde word kabul etmiyor pdf diye biliyorum sizin nasıldır tam bilmiyorum ama büyük bir ihtimal PDF e dönüştürmen lazım olabilir
Cerin1
Active Level 3
Galaxy A
bizde word kabul ediliyor, sanirim denk geldi bu sorun... wordu pdf.e cevirip mi atayim yani ?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
word kabul ediliyorsa word atarsin ama pdf te kabul ediliyorsa pdf te atabilirsin ama hocaya belirtirsin
0 Likes
Cerin1
Active Level 3
Galaxy A
drive yuzunden mi acaba

Screenshot_20201210-102405_Drive.jpg