cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Video hatası

(Topic created on: 06-21-2022 03:21 AM)
237 Views
zeyeda7
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Bir videoyu ekran kaydı alıyorum sonra galeriye girip o videoyu düzenlemek istiyorum kırpıyorum veya kısaltıyorum ardından paylaşa basıyorum. Fakat videoyu düzenledikten sonra paylaşınca paylaşılan videoda ses olmuyor. Nasıl düzeltilir?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba

Öncelikle Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmından "Hata Raporu" gönderebilirsiniz. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.

Ne yapmanız gerektiği yazar hata raporundan gelen cevapta.

Ayrıca "Galeri" ve "Video Düzenleyici" uygulamalarının verilerini silmeyi deneyebilirsiniz.

Galeri uygulamasının verilerini silmek için: "Ayarlar>Uygulamalar>Galeri>Depolama>Veriyi sil" seçeneğine tıklayın.

Video Düzenleyici uygulamasının verilerini silmek için: "Ayarlar>Uygulamalar>Video Düzenleyici>Depolama>Veriyi sil" seçeneğine tıklayın.

Bunlara rağmen sorununuz çözülmezse paylaşım yaptığınız uygulamalardan kaynaklı bir problem olabilir. Play Store üzerinden sorun yaşadığınız uygulamalara "Geri Bildirim" gönderebilirsiniz cihaz optimizasyonunun sağlanması için.
Yeni gelecek olan güncellemelerle sorunu çözer umarım uygulamalar.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim

View solution in context

3 Comments
Solution
Galaxy A
Merhaba

Öncelikle Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmından "Hata Raporu" gönderebilirsiniz. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.

Ne yapmanız gerektiği yazar hata raporundan gelen cevapta.

Ayrıca "Galeri" ve "Video Düzenleyici" uygulamalarının verilerini silmeyi deneyebilirsiniz.

Galeri uygulamasının verilerini silmek için: "Ayarlar>Uygulamalar>Galeri>Depolama>Veriyi sil" seçeneğine tıklayın.

Video Düzenleyici uygulamasının verilerini silmek için: "Ayarlar>Uygulamalar>Video Düzenleyici>Depolama>Veriyi sil" seçeneğine tıklayın.

Bunlara rağmen sorununuz çözülmezse paylaşım yaptığınız uygulamalardan kaynaklı bir problem olabilir. Play Store üzerinden sorun yaşadığınız uygulamalara "Geri Bildirim" gönderebilirsiniz cihaz optimizasyonunun sağlanması için.
Yeni gelecek olan güncellemelerle sorunu çözer umarım uygulamalar.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy A
Bu sorun sadece WhatsApp ta oluyor , herkeste oluyor . Anca güncelleme ile düzeltilir . Hata raporu göndermemiz lazım
0 Likes
Faruk57
Active Level 6
Galaxy A
İlginç bende de aynı sorun