cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Uygulamalara ayrı ayrı zil sesi atanamaması hakk.

(Topic created on: 02-19-2024 03:46 PM)
58 Views
KEMSA
Active Level 8
Options
Galaxy A
Merhaba,
Bugün WhatsApp outlook ve bazı uygulamalarıma ayrı ayrı zil sesi atamak istedim, maalesef başarılı olamadım, özellikle WhatsApp'ta bildirimleri değiştirmek istediğim zaman karşıma çıkan ekranda seçenekleri bildirim sesi olarak göstermesine rağmen aşağıda zil sesi seçenekleri çıkıyor ve bununla birlikte seçtiğiniz herhangi bir bildirim sesi zil sesi gibi sürekli çalmaya başlıyor, sonradan **bleep** ettim ki uygulamaların zil sesleri uygulamalar menüsünden tercih edilen uygulamaları seçerek bildirimlerin içine girerek o şekilde farklı zil sesleri tercih ediliyor,buna rağmen normalde telefonun zil sesi ayarını kendi menüsünden yaparken var olan zil seslerinden hariç farklı bir zil sesi eklemek için yukarı sağdaki artı işaretine basabiliyorsunuz ve ekleyebiliyorsunuz, fakat bildirim seslerinde sağ üst köşede bir artı işareti yok farklı bir zil sesi ekleyemiyorsunuz, bu sebepten dolayıdır ki telefonun kendi içerisindeki bildirim seslerinden farklı bir sesi uygulamalarda tercih olarak kullanamıyorsunuz, farklı bir şekilde uygulanabiliyorsa lütfen bilgi veriniz, sadece deneyimimi yazdım , rahatsızlığım için kusura bakmayınız lütfen,konuyu bilgilerinize arz eder iyi haftalar dilerim, hoşça kalın.
Saygılarımla
0 Comments