cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonun internete baglanmamasi

(Topic created on: 12-13-2022 07:51 PM)
116 Views
Lerata
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefonum internete baglanmamasi ip adresi gozukmuyor a32 telefonumda ip gozukmuyor ve internete baglanmiyor bu sorunu nasil cozebilirim

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ağ ayarlarını sıfırlayın bunun için ayarlar> genel yönetim> sıfırla> ağ ayarlarını sıfırla işlemlerini sağlayarak sıfırlama işlemini gerçekleştirin Sorun devam ederse Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp cihazınızın kontrol edilmesi için uzaktan erişim talebi oluşturmanızı tavsiye ederim teknik uzman ekip cihazınıza uzaktan bağlantı kurarak size yardımcı olmaya çalışacaklardır. 4447711

View solution in context

0 Likes
Solution
Aliexsandro
Active Level 4
Galaxy A
Reklam önleyici için dns ayarı yaptınız mı yaptıysanız son güncelleme den sonra aynı sorunu yaşadım dns kapattım düzeldi

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ağ ayarlarını sıfırlayın bunun için ayarlar> genel yönetim> sıfırla> ağ ayarlarını sıfırla işlemlerini sağlayarak sıfırlama işlemini gerçekleştirin Sorun devam ederse Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp cihazınızın kontrol edilmesi için uzaktan erişim talebi oluşturmanızı tavsiye ederim teknik uzman ekip cihazınıza uzaktan bağlantı kurarak size yardımcı olmaya çalışacaklardır. 4447711
0 Likes
Lerata
Active Level 3
Galaxy A
Simdi deniyecegim yorumunuz icin tesekkur ederim
Lerata
Active Level 3
Galaxy A
Denedim ip adresi falan geldi ama hala internete baglanamiyorum
Solution
Aliexsandro
Active Level 4
Galaxy A
Reklam önleyici için dns ayarı yaptınız mı yaptıysanız son güncelleme den sonra aynı sorunu yaşadım dns kapattım düzeldi
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
ağ ayarlarını sıfırladın mı
0 Likes