cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefonumun bataryası çok çabuk tükeniyor

(Topic created on: 02-25-2024 12:09 AM)
200 Views
MrFade
Active Level 1
Options
Galaxy A
İyi günler, Galaxy A54 5G telefonumun bataryası ilk gün ki gibi değil. 17 Haziran'da yani ilk gün her yedi dakikada bir %1 azalırdı şimdi ise bu süre 2-3 dakikaya kadar indi. O günden bugüne herhangi bir değişiklik olmadı. Ömrü uzun olmasını istediğimden ilk günden beri Pili Korur kullanıyorum ancak pek korumuş gibi değil. Arkadaşımın A34'ü 120hz'de benim A54'ümün 60hz'de verdiği kullanım süresinden daha fazla kullanım süresi sunuyor. Ayrıca ben oyun oynayan birisi değilim genelde sosyal medyada geziniyorum ve parlaklığım yarıdan fazla asla olmuyor. Konum,NFC,AOD,Quick Share gibi özellikler açık bile değil. 3-4 saat gibi komik süreler veriyor. Bu telefon yaklaşık sekiz aylık. Yalnızca sekiz buna rağmen bataryası çok çabuk bitiyor. Ne yapmalıyım?
8 Comments
JKGurkan
Active Level 3
Galaxy A
Sende ben gibisin muhtemelen üretim hatası telefonlar geldi bize denk. Büyük şanssızlık. Ben ana bayiye bile gittim yalandan format attılar bir işe yaradıkları yok . Haftaya bidaha gideceğim şikayette bulunacağım daha garantisi devam ediyor. Yazık para kazanmak kolay değil bu devirde Çöpe atıyoruz resmen böyle saçma sapan sistemi bozuk olan telefonlara marka göya samsung !!!
MrFade
Active Level 1
Galaxy A
Kullanımlar şu şekilde1708810481430.jpg
0 Likes
zeto
Active Level 8
Galaxy A
A 54 bende de var 2 tane 2sinde de şarj hızlı gitmiyor androidde çok normal hızlı gitmesi opimizasyon vs uygulama optimşzasyonu çok etken var diyebilirim samsung yetkili servisine götürüp sorun yok digorsa yok diyebilirim bi ufakta olsa şarj sorunu vardı samsung son gelen şubat güncellemesinde çözdü şarj iyi gitsin dersen a serisi almıycan a serileri hep böyle pil kapasitesi yüksek olsa bile sıkıntılı sorun kalmadı son gelen güncelleme ile bilgin olsun
0 Likes
yk001
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba YTyi başka bir uygulamadan kullanabilirsiniz tarayıcı olarak bunun kadar pil tuketmeyen tarayıcılar var
örnekPipepipe ve VivaldiScreenshot_20240215_212714_Samsung Members_1000000457_1708021635.png
0 Likes
yk001
Active Level 8
Galaxy A
Tanışıyor muyuz
0 Likes
Galaxy A
Yo zorundamiyiz
0 Likes
yk001
Active Level 8
Galaxy A
One UI güncellemesi gelse de kurmamalı bir de. Yazılımı berbat ediyor pil ömrü kısalıyor. Zaten iyi değil
0 Likes
Galaxy A
Ne tuhaf illa bi ayar yapmak zorundayız oda tutarsa yok onu yok bunu kapat 5000 mah neye yarıyor benim 13 pro bile daha iyi süre veriyor üstelik hiç ayar yapmıyorum a54 de kullanıyorum 5000 mah koyup şarjı 1 gün gitmemesi saçmalık üstelik 13 pro 3095 mah aynı süreyi veriyor 5000 mah diyip bizi kandırıyorlar mi yoksa 2 cihazda 85 sabileyip gece kapatıyorum sabah açınca a54 %3veya %4 kayıp Apple 85 açınca 85 sanki samsansunglarda sarj kacagi var gibi pili kalitesiz