cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Suan en iyi a24 performans ve fiyat bakımın dan

(Topic created on: 02-18-2024 06:31 PM)
62 Views
ibrahima24TABa9
Expert Level 5
Options
Galaxy A
A serisi Bence a24 
A34 de batarya sıkıntı 
A25
A54 işlemciden elendi zaten
A15 alınmaz 
Tercih sizin bana göre a24 bu senenin en iyi modeli
26 Comments
Galaxy A
Şimdi A24'ü bi ele alalım:

Ekrana bi şey demeyecem kafi ama 90 Hz düşündürücü ve sayılan modellerin çoğu 120 Hz

Kamera desen çağlar öncesinden kalma A34'te bile 3 nesil önceki A51'in kamerası varsa A24'te Allah bilir ne vardır korkunç ve 4K kayıt olmamasından bahsetmiyorum bile

İşlemci desen e yine sayılanların gerisinde A15 hariç

P*lastik kapak ve orta segment titreşimi zaten korkunç yani cam kapak ve amiral titreşimi dururken

E modernleşmek de lazım geleceğe dönük yatırım için 5G şart

E Wi-Fi 5 de tarih oldu mis gibi Wi-Fi 6 varken

Suya ve toza dayanamamadan bahsetmiyorum bile ve mono hoparlör çekilecek dert değil vallaha

Yaniiii... daha ne saysam bilemedim A24 bu listede A15 hariç bütün modellerin çok çok çok gerisinde. Benim analizim bu ve bana sorarsanız akl-ı selimi yerine bir insanın objektif analizi de bu olur diyorum ben.
Galaxy A
Senin a54 dü forumlarda ne gömüyor insanlar ömer benmi yanlıs anladım o zaman birde
Tabs9fe almıssın o daha sorunlu bur da biri onun yüzünden çok sıkıntı çekti sen düsün yani
Galaxy A
Bi cihazı çıktığı gibi alırsan tabii sıkıntı çekersin tabiatın kanunu bu. Hiçbir cihazın ilk yazılımı stabil olmaz ya sorunlu olur ya eksik olur. Ayrıca A24'ü hemen çıktığı gibi hiç güncelleme almadan alsaydın işte o zaman ben de görürdüm kim yusuf yusuf ediyor.
MMa34
Active Level 6
Galaxy A
A34 kullanıyorum batarya sıkıntılı falan değil
Galaxy A
Kullananlar hiçde öyle demiyor sen sanslısın o zaman bu konuda
yunus3617
Active Level 1
Galaxy A
A34 kullanıyorum batarya konusunda sıkıntı yok
MMa34
Active Level 6
Galaxy A
A24 ün kamera performansı diğerlerinin yanında sönük kalıyor ayrıca
Galaxy A
Evet öyle a54 bile iyi çekmiyor diye elestiren çok insan varken a34 dü kamera konusun da yere gömdüler senin haberin yok
MMa34
Active Level 6
Galaxy A
Adamın eski konularını inceledim. Boşuna yormayın beyler kendinizi. Adam sırf a24 almış diye göklere çıkarıyor. Teknolojiden yoksun ve subjektif biri