cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sim tepsi yuvası

(Topic created on: 03-27-2023 08:51 AM)
85 Views
ygtknca
Active Level 8
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba sim tepsi yuvasınaiı çıkarmaya çalışırken yanlışlıkla yanındaki mikrofana iğne batırmış bulundum ve dalgınlığıma geldi sert bastırdım mikrofonu test ettim herhangi bir sıkıntı yok bir çok kişi bunu yapmış yanlışlıkla bazı forumlarda sıvı ve toz bandı yırtılmıştır diyen var böyle bir şey olabilir mi gerçekten uzun vadede sorun yaşar mıyım acaba? 

10 Comments
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Telefonunuz nedir bilmiyorum ama S23 ultrada da mikrofonla sim iğne deliği yan yana. Bu nasıl bir mühendislik insanlar elbette karıştırır veya her seferinde stres yapar mikrofona zarar vermemek için. Sorun etmeyin birşey olursa garantiye yollarsanız.
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
A53 cihazım netten baktımda su ve toz bandınıda yırtmakta mikrofana zarar vermek de zor gözüküyor bir hata olarak yapılmamış sanırsam önlemi alınmış
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Normalde yapacağım bir hata dğeil ama insanlık hali işte bazen dalgın olabiliyoruz
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
A53
riddd
Active Level 4
Galaxy A
Bende batırdım bir şey olmadı. Rahat ol. Sudan da her zaman uzak turuyorum zaten iğne batırmaktan bağımsız.
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Hahahah herkes bu konudan müzdarip tek ben değilmişim açmaya çalışırkende bu niye açılmıyor lan diyerek deli olmuştum durumun sonradan farkına vardım
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Takma kafana bir şey olmaz bence. Bir dahakine daha dikkatli ol ama.
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Bişey olmaz
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy A
telefonu aldığımda sim kartı takacağım zaman **bleep** etmiştim ve bunun büyük bir tasarım hatası olduğunu anlamıştım. mÖhendislerin kulakları çınlasın.