cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung berbat güvenlik 5 paralik o bile degil

(Topic created on: 12-15-2023 02:18 AM)
222 Views
Hakan0101
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Ya inanın beni sinir hastası etti bu Samsung denen alet  yenisini aldım A14 müdür nedir  e telefon daha duvarda yapışık sinirden fırlattım buda yapışacak  ya bu kadar fiyatı ucuz diye kendi de ucuz olmaz  bu forma ilikasa bilmek bilen2 satımı aldı yeter 5 kuruş luk güvenlik telefon telefon değil yol geçen hanı ne guncelemeuinyapa biliyorum ne  bir program indiriyorum.   Açılmıyor  yeter ayıp ya  ille bizde  iPhone  uygulamasından  minalalim yeter güvenliğiniz 5 bile değil 3 kuruşluk  telefon yüzünden  isimden oldum arabayla kaza yaptım hemde tirla neden dersen  em **bleep** programı indiren bizim telefonunla geçiriyor  ne özelim ne aile  yaşantım nede isim kaldı msj okudu eşimle ayrıldık  kaza yaptım isimden oldum    bide yeme içme duvara vur sinirden  telefon al yeter ama ya  inanın yarında kimse ulaşamazsanız  bunuda duvara saat diye alacam ya arkadaşım dijital sağlık diye bir şey var. Programlarima kısıtlama getiriyor  başka hatlarda arama  dediniz millet bizim telefonu  radyo dinlemek bile daha zor dinliyor ouick share diyorsunuz ben daha fotoyu çekmeden başka yelefoma  yolluyor  kaldırmak  istiyon kalkmıyor     hiç biri güncelleme desen evlere şenlik   memos dayının davulu bile benden bizden tabikide sizden daha güncel beni paranoyak oldum   sizinki kadar ucuz bir güvenlik sistemi  bakkal alindayida bilendaha iyi Burak o aldığını diyor gözleriyle bizse göz göre göre  yok uyku modu dosya paylaşımı  yav arkadaşım tuvalette beni çekip  mahalleye ediyor bizim telefon. A10 vardı mefta A20 desen aynı   dur bakalım Sunan A14.   Yani kredi çekip iPhone alın diyorsunuz   sonumda olacağına o ben

suan almanyadayım.yardım edin lütfenn

biraz agirnolduntalebim ama inanın bosandim  kaza yaptım isimden oldum sırf telefonunuz  yüzünden  iPhone 13 vardı oğluma verdim   o bile düşman oldu bana ULU Samsung   yeteri bilirseniz ywterrrrr

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Hakan0101,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Sisyphe
Expert Level 4
Galaxy A
Tamam
Tellioğlu
Active Level 5
Galaxy A
30-40 bin liralık telefonlarla 3-5 bin liralık telefonları kıyaslamayı ne zaman bırakır insanlar acaba..
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Hakan0101,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes