cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a51 hayal kırıklığı

(Topic created on: 02-12-2020 12:53 AM)
403 Views
erkan79
Active Level 3
Options
Galaxy A

Yaşadığım sıkıntılar 

1 kendi kendine yeniden başlatma
2 edge ekrani telefon kapalıyken yanmamasi ozellikle Instagram msjlarda 
3 ara yüzde animasyonlarin donmasi
4 telefon kullanilmiyorken sarj azalmasi
5 ekran parlakligin dusup ekrani kapatip acana dek duzelmemesi 
6 Bluetooth da da sıkıntı varmış ama deneyemedim daha 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba erkan79,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İlk olarak, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

h target=_blankttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
6 Comments
YusufA30s
Active Level 5
Galaxy A
Bu A50 ve A51den herkes sikayetci kronik sıkıntılarımi var bu cihazin?
erkan79
Active Level 3
Galaxy A
bir güncelleme gelecekmiş tüm umudum o
0 Likes
ygtylc
Active Level 7
Galaxy A
3 4 5 s10 da da var. şubatı bekliyoruz.
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba erkan79,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İlk olarak, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

h target=_blankttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes
xinit
Beginner Level 2
Galaxy A
kendi kendine yeniden başlatma büyük ihtimalle donanımsal sorun. değişim talep edin bence.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kendi kendine yeniden başlatmaması için
Ayarlar>Cihaz Bakımo> Üç Nokta> yeniden başlatma yı kapat

Böyle yaparsanız kapatabilirsiniz...
Diğer sorunlar güncelleme ile çözülür...
#D
0 Likes