cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a34

(Topic created on: 03-13-2024 02:11 PM)
176 Views
gedik8
Active Level 1
Options
Galaxy A
Dün samsung a34 aldım telefon iyi güzel içinde ne şarj aleti var ne kulaklık kulaklık girişide yok şarj yerindeymiş kulaklık girişi birde kulaklığa para verilecek orijinal adaptöre para veremedim 25 wat syrox marka şarj aleti aldım ekran koruyucusu kılıfı İnternet'en sipariş verdim hepsi parça parça araştırırken bir sürü stres bari kulaklık olsun gönderin 
0 Likes
6 Comments
OVNCSLMZ_A34
Active Level 6
Galaxy A
Almadan önce inceleme yapmanız daha sağlıklı olurdu aslında, günümüzde bir çok telefonda bu şekilde geliyor, aldıktan sonra şikayet etmenin pek bir anlamı yok
Emirhan_S23
Active Level 4
Galaxy A
Kutudan bunların çıkmaması tabi sinir bozucu ama bu devirde kablolu kulaklık kullanan da kalmadı ayrıca 12.000 13.000 lira para vermişsin 500 tl den mi çekiniyorsun adaptör işinde yanlış düşünüyorsunuz olurda yanlış akım gönderirse samsung kabul etmiyor bütün paranızı çöpe atma riskine giriyorsunuz
0 Likes
zeto
Active Level 8
Galaxy A
Orjinal adaptör ve kablo olsun markası **bleep** etmez adaptör gücü bile yüksek olsa desteklediği kadar alır cihaz
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Eve ben de A 34 aldım içinden kablo dışında hiç bir şey çıkmadı adamlar kismiş maliyet den herşeyi 😡
_FVS_
Active Level 9
Galaxy A
Kutu içeriğini şikayet ediyorsunuz ama A34'ü aldığınız fiyata ondan daha iyi bir telefon yok. Aksesuarlar sonrada alınabilir ama telefon tek seferlik alınıyor.
0 Likes
MMa34
Active Level 6
Galaxy A
Syrox 25w adaptör ve lenovo thinkplus kulaklıkla beraber iş görüyor a34