cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A52 otomatik kapatma özelliği var mı?

(Topic created on: 02-03-2023 07:15 PM)
781 Views
saitexe
Active Level 1
Options
Galaxy A
Geceleri sosyal medyada gezinirken uyuyaklıyorum ve sabah kalktığımda telefonun ekranı hâlâ açık oluyor. Şarjımın büyük çoğunluğu gitmiş oluyor. Otomatik kapatma gibi bi özelliği var mı? Ekran zaman aşımı hariç. Genellikle youtube ya da tiktokta gezindiğim için ekran zaman aşımı işe yaramıyor. Ekranı kapatsın yeter

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy A
Ben rutines ile saat ikide belirli uygulamalari sectim.Bunlari otomatik kapattiriyorum. Ekran sonra kendi.kapanitlyor mecburen

View solution in context

14 Comments
Galaxy A
Video açık kaldıysa yada ana sayfada video oynuyorsa kapanmaz
saitexe
Active Level 1
Galaxy A
Belirli bi saate gelince kapatmak istesem mesela? Gece 2 olunca telefon tamamen kapansa mesela öyle bir şey olabilir mi?
Galaxy A
Tamamen kapatma var sanırım cevao vereceğim bakıp
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Galaxy A
Eğer video oynatılmaya devam ediyosa kapatamazsın ama otomasyonlardan otomatik kapanmayı açabilirsin belirli bir saat gelince telefonun otomatik olarak yeniden başlaması lazım
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
macrodroid uygulaması var o işe yarayabilir belki belirli bir saate geldiği zaman ekranı kapat gibi bişey tamamen kapatması için superuser (root) izni lazım ve bu çok uzun sürer değmez
saitexe
Active Level 1
Galaxy A
Tamamen kapatmasına gerek yok zaten. Uygulamanın herhangi bi sıkıntısı falan var mıdır?
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sıkıntısı yok fakat samsungun sıkıntısından dolayı uygulama arka planda kalmıyor ve devreye girmeyebiliyor. Bu tamamen Samsung'un sorunu.
Bhkc
Active Level 7
Galaxy A
Samsung un kendi bünyesinde bulunan 'Dijital Sağlık' bölümünden uygulama icin otomatik kapanma zamanlayıcı açabilirsiniz
saitexe
Active Level 1
Galaxy A
Bu kısım mı?Screenshot_20230203_194158_Digital Wellbeing.jpg