cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung A54 ile 10 günlük deneyimlerim.

(Topic created on: 09-20-2023 07:04 PM)
593 Views
smokelanax
Active Level 5
Options
Galaxy A

Öncelikle şunu söylemek istiyorum değerlendirmeye fiyat bazında yapmak istemiyorum çünkü ülkemiz de hiç bir şey hak ettiği fiyatta değil o yüzden yorum yapmaya gerek yok. Ben üniversite öğrencisiyim ve elimde ki paraya göre bunu almak daha mantıklı geldi o yüzden aldım. 

Eğer kısaca özet okumak isteyen varsa diye özeti başa yazıyorum.
Telefonda en memnun olduğum şey hızı ve kamerası. 
Memnun olmadığım şey işe bataryası maalesef. Özet olarak böyle ayrıntılı anlatım aşağıda olacak.

KAMERA PERFORMANSI: Gayet yeterli ve benim çok hoşuma gitti açıkçası.

ISINMA SORUNU: Telefonda öyle milletin söylediği gibi bir ısınma sorunu yok arkadaşlar. Normal bir kullanımda instagram, twitter işte youtube gibi gezerken telefon ısınmıyor. Oyuna girildiğinde her telefon da olduğu gibi bir sıcaklık artışı oluyor tabiki ama zaten sahip olduğu işlemcinin oyun performansı pek iyi olmadığı için ısınıyor.

OYUN PERFORMANSI: Telefonda her türlü oyunu açıp kasmadan oynayabilirsiniz bu konuda sorun yok ama oyundayken şarjın bitiş hızı artıyor evet ve ısınmaya başlıyor ama öyle telefona zarar verecek bir ısınma söz konusu değildir.

BATARYA DURUMU: Maalesef sarj konusunda beni çok üzdü bu 10 günlük deneyim de şarjı çok hızlı bitiyor yani bu kadar hızlı biteceğini düşünmemiştim. Ben 60 hz kullanıyorum telefonu çoğu uygulama derin uyku da ve çok fazla oyun oynayan birisi değilim. 

BAZI SÖYLENTİLERE GÖRE ANDROİD 14 GÜNCELLEMESI İLE BATARYA OPTİMİZE EDEBİLECEK DİYORLAR AMA PEK İNANASIM GELMEDİ.

SİZİNDE YORUMLARINIZ VARSA LÜTFEN YORUMLARA YAZIN FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPALIM.

image

image

23 Comments
Galaxy A
Oyun oynadığınız için pil azcık daha dayanmıyabilir zaten telefon yoğun oyunlar oynatmak için tasarlanmamış yine de hayırlı olsun 1695226287795.gif
0 Likes
smokelanax
Active Level 5
Galaxy A
Genede hiç oyun oynamasam bile şarjın biraz daha gitmesini isterdim
0 Likes
Galaxy A
Evet ama bazı aynı fiyat bandındaki telefonlardan daha iyi
0 Likes
smokelanax
Active Level 5
Galaxy A
Onun dışında telefondan çok memnunum yani sorun yok
0 Likes
Galaxy A
Tekrar hayırlı olsun1695227182358.gif
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba batarya sorunu ile ilgili şunu belirtmek isterim. Ben de yeni cihazımla ilgili aynısını Samsung temsilcisine sorduğumda cihaz yeni olduğu için stabil olana kadar bataryanın bitmesi hızlı olabilir dedi ve gerçekten de ilk aldığımdan daha iyi ekran süresi alıyorum artık
0 Likes
smokelanax
Active Level 5
Galaxy A
Daha sonra düzeldi mi şuan durumu nedir
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Evet. A34 kullanıyorum. Şarjı ilk aldığımdan daha uzun süre gidiyor
0 Likes
smokelanax
Active Level 5
Galaxy A
İnşallah benimkide düzelir yani bazıları andoid 14 ile düzelecek diyor ama bilemiyorum
0 Likes