cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A20 One Drive Senkronizasyon İletisi

(Topic created on: 08-02-2020 03:57 PM)
265 Views
ilkaykalin
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba ;

image

Ek' te yer aldığı üzere bu ileti Galeri, Dosyalarım uygulamalarında karşıma çıkmaktadır. Bunu için bir microsoft hesabı mı kurmam gerekiyor? Senkronizasyon olayı sürekli kullandığım bir durumdur. Ama bu sanırım artık Samsung Drive tarafında değişmiş. Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim.

Teşekkürler.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
mstacpym
Expert Level 1
Galaxy A
microsoft hesap açmaya giriyorsun. yeni hesap oluştura tıkla. mevcut gmail hesabını ve bilgilerini gir. bu kadar. sayfa seni otomatik yönlendirir.

View solution in context

4 Comments
mstacpym
Expert Level 1
Galaxy A
samsung hesabınla bir microsoft hesabı kuruyorsun. SAMSUNG _ MİCROSOFT ORTAKLIĞINDAN dolayı bulut hizmeti kademeli olarak MİCROSOFTUN ONE Drive hizmetine entegre olmaya başladı. Yanı samsung drive ileri ki yıllarda olmayacak. samsung drive de olan yedeklerin de microsoft hesabına otomatik taşınacak.
ilkaykalin
Active Level 3
Galaxy A
Peki hesabı nasıl kurabilirim? Yeni bir mail adresi mi açmam gerekiyor? Yoksa varolan gmail hesabımla da işlemi yapabilir miyim? Detaylı bilgi verebilir misiniz?
0 Likes
Solution
mstacpym
Expert Level 1
Galaxy A
microsoft hesap açmaya giriyorsun. yeni hesap oluştura tıkla. mevcut gmail hesabını ve bilgilerini gir. bu kadar. sayfa seni otomatik yönlendirir.
mstacpym
Expert Level 1
Galaxy A
ben yıllardır microsoft one drive kullanıyorum ve bana göre en iyi bulut hizmeti. kullanması ,senkronizasyonu v.s çok kolay ve güzel