Original topic:

SARJ ­čöő­čöő

(Topic created on: 04-21-2024 06:45 PM)
285 Views
MUSA_A73
Active Level 9
Options
Galaxy A

┼×ARJ

ARKADA┼×LAR MERHABA;
E─×ER SARJINIZIN UZUN G─░TMES─░N─░ ─░ST─░YORSANIZ BU G├ľNDER─░ S─░Z─░N i├žin;
1. KARANLIK MODUNU AÇIN
image

2. Ana ekrana bas─▒l─▒ tutup ayarlar k─▒sm─▒n─▒ a├ž─▒n
image
VE BU AYAR S─░ZDE A├çIK OLCAKTIR BUNU KAPATIN  
3. Bunu yapt─▒ktan sonra bir geri gelin (yaani GER─░ tu┼čuna bas─▒n) VE ke┼čfet k─▒sm─▒n─▒ KAPATIN.
image

4. Bu uygulamay─▒ indirin , hafta 3 defa cihaz─▒n─▒z─▒ bu uygulama ile temizleyin ├Ânbellek verilerini AMA FAZLA TEM─░ZLEMEY─░N.
image

5. Ayarlardan bu DER─░N UYKUYA ALINMI┼× uygulamar k─▒sm─▒na girin daha sonra bu ayar─▒ kapat─▒n zaten biz Manuel olarak bir kere yapaca─č─▒z pil t├╝ketimi olmas─▒n diye
image
sonra uyku modunda ki uygulamalar k─▒sm─▒na girin ve yukar─▒daki (+) k─▒sm─▒na dokunun ve b├╝t├╝n uygulamalar─▒ se├žin sonralar─▒ uykuya al─▒nm─▒┼č uygulamalar i├žin de ayn─▒n─▒ yap─▒n TAB─░ ─░┼×─░N─░ZE YARAYAN UYGULAMA VARSA ├ľRNE─×─░N MESAJ UYGULAMASI G─░B─░ onlar─▒ hi├ž uyku moduna al─▒nmam─▒┼č k─▒sm─▒na girip ayn─▒ ad─▒mlar─▒ yapabilirsiniz.

4 Solutions

Accepted Solutions
Solution
kullaniciii
Active Level 9
Galaxy A
1TapCleaner aylard─▒r kullan─▒yorum kesinlikle ├Ânerebilece─čim bir ├Ânbellek temizleme uygulamas─▒ ne kadar gereksiz depolama kaplayan ─▒v─▒r z─▒v─▒r var ise biraz bekletiyor fakat dibine kadar temizleyip bir miktar alan a├žt─▒r─▒yor depolama da.

View solution in context

Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Te┼čekk├╝rler bilgilendirme i├žin ama uygulama simge i┼čaretlerini kapatman─▒n ┼čarja ne etkisi var?

View solution in context

Solution
Galaxy A
├çok g├╝zel, anlat─▒m olmu┼č, ellerine sa─čl─▒k..

Ben "karanl─▒k modu" kullanm─▒yorum bir t├╝rl├╝ sevemedim, lakin g├Âzlerinde s─▒k─▒nt─▒ olan, ┼čarj─▒ uzun gitmesini isteyen veya karanl─▒k modu sevenler i├žin bi├žilmi┼č kaftan.. ­čÉ╝

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Son k─▒s─▒mdaki hari├ž hepsi faydal─▒ ama son k─▒s─▒mdaki ne kat─▒lm─▒yorum

View solution in context

18 Comments
Galaxy A
Uygulama indirmeye gerek yok tlfon temizli─či i├žin tlfonda var zaten
0 Likes
MUSA_A73
Active Level 9
Galaxy A
B─░L─░YORUM iki defa ├╝st ├╝ste temizlesene bi .
Tam temizlemiyor .
Ben bu uygulamaya kullan─▒yorum ├žok memnunum
Samsungun cihaz bak─▒m─▒ ├žok da iyi de─čil maalesef ben kullanm─▒yorum
Solution
kullaniciii
Active Level 9
Galaxy A
1TapCleaner aylard─▒r kullan─▒yorum kesinlikle ├Ânerebilece─čim bir ├Ânbellek temizleme uygulamas─▒ ne kadar gereksiz depolama kaplayan ─▒v─▒r z─▒v─▒r var ise biraz bekletiyor fakat dibine kadar temizleyip bir miktar alan a├žt─▒r─▒yor depolama da.
Galaxy A
Do─črudur ben g├╝venmiyorum b├Âyle uygulamalara
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Toplu ├Ânbellek temizleme yok ama, hepsine tek tek girip tek tek u─čra┼čmak gerek
Galaxy A
Eyvallah kullanan illaki olur ben g├╝venmiyorum ­čĹŹ
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Te┼čekk├╝rler bilgilendirme i├žin ama uygulama simge i┼čaretlerini kapatman─▒n ┼čarja ne etkisi var?
MUSA_A73
Active Level 9
Galaxy A
├ç├╝nk├╝ mesela uygulamadan mesaj geliyorya orada mesaj say─▒s─▒ yaz─▒yor s├╝rekli o de─či┼čti─či i├žin k├╝├ž├╝k bir miktar zarar─▒ var pile .
Ben kapal─▒ kullan─▒yorum zaten mesaj geldi─činde de uygulama ├╝zerinde de─čil panelde g├Âz├╝k├╝yor
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Anlad─▒m te┼čekk├╝rler