cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG A71 ANDORİD 11

(Topic created on: 04-05-2021 06:20 PM)
75 Views
Eminfo25
Active Level 6
Options
Galaxy A
ARKADAŞLAR HÂLA TEST AŞAMASINDA TÜM AVRUPA ALDI TÜRKİYE YOK. AVRUPAYA HER GÜN HER BİR MODELE AYNI ANDA GÜNCELLEME VERİRKEN TÜRKIYE'DE SADECE GÜN BAŞINA 1 MODEL DÜŞÜYOR. TÜRKİYENIN AYNI ANDA GÜNCELLEME VERME POTANSIYELI NIYE YOK? 
image

A71FanEdition
Active Level 9
Galaxy A
Merhaba benim tahminim güncelleme yarın smart switche gelecek sonraki günde otaya düşecek.
0 Likes
ilhanagent
Active Level 6
Galaxy A
A31 kullanıyorum bence yarın gelir
0 Likes
furkancoskun
Active Level 7
Galaxy A
Bu hafta için gelir umarım
ByBaşkentlı
Active Level 6
Galaxy A
Önemli olan güncellemenin nezaman geleceği değil Önemli olan sorunlarimi duzeltecekmi beklediğimize deyecekmi
Uygar78
Active Level 4
Galaxy A
Merhaba A71 güncelleme yarin gelir mi son durum nedir?Checkfirm nerden indirebilirim
ibrahimoruc
Active Level 2
Galaxy A
Keşke güncellemeleri yapmasaydım. İlk aldığım hali çok başarılıydı.
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Dostum ben de a71 kullanıcısıyım böyle bir problemim yok ama yine de sarj olayi var performans biraz yetersiz bu en kısa zaman da gelmesini ümit ediyorum
ibrahimoruc
Active Level 2
Galaxy A
A71 A Serisinin en üst modelinden olduğu halde neden hala güncelleme gelmedi?
Umarım batarya sorunu yeni gelecek güncelleme ile düzelir. Arkaplan uygulamaları kapalı olduğu halde şarj yiyor. Gerçekten a71 pişmanlıktır. İşlemcine güvenip aldık yaşadığımız olaylara bak. Umarım güncellemeyi de ertelemezler. Şu telefona hakkını verin ya...
DeckerA71
Active Level 5
Galaxy A
Bütün alt modellere bile geldi güncelleme ama hala güncelleme bekliyoruz bu kadar verdiğimiz paraya yazık
oğuzcann
Active Level 5
Galaxy A
Yemin mi ettiniz samsung vermemek yayinlamamak icin ?
0 Likes