cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG A50

(Topic created on: 12-27-2020 10:52 PM)
394 Views
samte
Active Level 6
Options
Galaxy A

ARKADAŞLAR  SON GELEN  2.5 GÜNCELLEMESİYLE  ÇOĞUMUZUN CİHAZINDA FARKLI  FARKLI  SORUNLAR  MEYDA GELDİ BU SORUNLARI  SAMSUNGA BİLDİREREK SESİMİZİ DUYURABİLİRİZ O YÜZDEN YAŞADIĞINIZ SORUNU HATA RAPORU  GÖNDEREREK OYUNDA PROBLEM YAŞIYORSANIZ (örnek pubgmobile oyun içinde ayarlardan yardım ve desteğe gönderin). 

BU SORUN ÇOK CAN SIKICI OLMAYA BAŞLADI BİR AN ÖNCR DÜZELTİLMESİ GEREKİYOR
11 Comments
plüton
Active Level 10
Galaxy A
hata raporu göndererek süreci hızlandırmada etkili olacaktır düzeltme güncellemesi gelene kadar beklemede kalacağız
samte
Active Level 6
Galaxy A
evet birlikten kuvvet doğar
whitepower
Active Level 4
Galaxy A
Yürüyün beyler hep beraber 👍👍
samte
Active Level 6
Galaxy A
işte böyle kardeşim
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Galaxy A50 kullanıcıları ikiye bölündü bende birkaç kulancıda sorunalr yok hatta cihazda performans artışı var

İnşalalh sorununuz en kısa sürede çözülür kardeşim hata yaşayan arkadaşlar kesinlikle hata raporu göndermenizi tavsiye ederim

Samsung moderatörler lütfen bu sorun ciddidir cihazları yarısı çok aşırı şekilde sorunlu oldu ben sorun yaşamıyorum ama sorunlar ocak ayı güncellemesi ile çözülmesi dileğiyle
samte
Active Level 6
Galaxy A
İnşallah ocak güncellemesi tek umudumuz
slowww
Active Level 4
Galaxy A
hocam eski samsung nerde sesimizi duyurmaliyiz telefona girer girmez ısınırmi işlemciyi mi alistiriyorlar anlamadım son guncellme herkesi 2021 e sürükledi umarım gelecek guncellme yazalım iyi olur yarin arayacağım müşteri hizmetlerini aldığım yerden saglam telefon isinma yok guncellme geliyor telefon çöp düzelmez ise samgung kraliyet ilgisini yitirir
samte
Active Level 6
Galaxy A
evet sorun çok ciddi durumda birçok kullanıcı çeşitli sorunlardan etkilendi. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçtikten sonra ne söylediklerinden bizide haberdar edebilirmisin
slowww
Active Level 4
Galaxy A
tabiki hocam burda paylaşımda bulunurum muhtemel yazılımsal ama sonradan gelen yazılımlar teflonu etkiliyor hard reset yada fabrika ayarına geri dönmek istemiyorum