cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Renk paleti

(Topic created on: 10-15-2023 11:02 PM)
250 Views
takcay
Active Level 6
Options
Galaxy A
Merhaba Members ailesi. Duvar kağıdı değiştirirken anlamadığım bir durum oldu. Mesela eski duvar kağıdına ait renk paleti uygulanmış. Yeni duvar kağıdı uygularken yeni duvar kağıdına uyumlu olan renk paletini bana gösterip onaylatması gerekmiyor mu? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba takcay,

Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üstteki üç nokta > Uygulama tercihlerini sıfırla > Sıfırla işlemini yapabilirsiniz. Yaşadığınız durum devam ederse, incelememiz için video kaydı ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

3 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Duvar kağıdını nereden değiştirdiğinize göre değişiyor. Hangisinde soruyor hatırlamıyorum ama mesela duvar kağıtları ve stilden değiştirince soruyor ama Google Fotoğraflar'dan değiştirince sormuyor.
takcay
Active Level 6
Galaxy A
Ekran kaydı aldım belki geç yüklenebilir ben mi kaçırıyorum göremedim. Eğer ben tekrar renk paleti menüsüne gidip renk paletini kapatmazsam ve yeniden açmazsam değişmiyor
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba takcay,

Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üstteki üç nokta > Uygulama tercihlerini sıfırla > Sıfırla işlemini yapabilirsiniz. Yaşadığınız durum devam ederse, incelememiz için video kaydı ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​