cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One ui 6.1 buyuk sorun galaxya54

(Topic created on: 3 weeks ago)
174 Views
yays_a54_a12_m14
Active Level 7
Options
Galaxy A
Ana ekranda sorun yok ama suanda kilit ekraninda ust taraf daha koyu ve parmak izi calismiyor simdi yeniden baslatacagim

image

3 Comments
zeto
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba bende a54 var parmak izi 6.1 güncellemesinden sonra çalışıp çalışmaöa konusunda sıkıntılar var ilk güncelleme geldiğinde parmak izi sorunu olduğunu paylaştım başka şekilde düzelmiyor fanboylar sorun yok dediydi şarj daha hızlı bitmeye başladı
Birgi
Active Level 5
Galaxy A
Ben parmak izini cihazı aldığımdan beri (11 aydır) kullanıyorum. Hiç bir güncellemede parmak izi okuyucuda problem olmadı. Ama 6.1 den sonra pil kullanım süresi kısaldı.
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yays_a54_a12_m14,

Samsung Members uygulaması içerisinden Destek > Tanılama > Parmak izi tanıması bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi rica ederiz. "Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor" sonucu çıkarsa sensörde bir sorun olmadığı anlamına gelecektir.

Bu durumda da konunun çözümü için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz;

• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. (Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)
• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.
• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

Yukarıdaki işlemleri denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD 

0 Likes