cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One u1.5.1 güncellemsi

(Topic created on: 08-05-2023 03:11 PM)
306 Views
Sema_
Active Level 3
Options
Galaxy A
One U.1 5.1 güncellemesinden sonra bazı kullanıcılar telefonun yavaşladığını ve batarya gücünün de azaldığını söylüyor güncellemeli miyim emin olamadım 
Telefonun modeli A23
10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefon modelin orta veya üst model ise sende de şikayet oluşur,ama giriş seviye ise sorun çıkmadı bende.
Sema_
Active Level 3
Galaxy A
A23 modeli
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Fazla şikayet görmedim ki zaten sürüm yükseltmek gerekiyor aslında yeni uygulama güncellemelerini alabilmek için.
Sema_
Active Level 3
Galaxy A
Sorumu cevapladığınız için teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Rica ederim,iyi günler.
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Herkes kendince güncelleme gelince telefonunda sorun olduğunu belirtiyor A32 kullanıyorum android 13 ile kulanıyorum telefonum hala perfonmansından hiç bişiy kaybetmiş değil mesela
Sema_
Active Level 3
Galaxy A
Ben de a23 kullanıyorum ve birkaç kişinin a serisinde yukarıda bahsettiğim gibi sorunlardan muzdarip olduklarını söyledikleri için güncelleme konusunda kararsız kaldım
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Cihazları güncel tutmakta fayda var uygulamalar bile belli bir güncellemeden sonra alt sürüm cihazlarda güncelleme desteklerini sonlandırıyorlar güvenlik yaması altında gelen güncellemeler zaten ön planda bir değişiklik yaratmasalarda arka planda sistemde oluşan sorunları düzeltmek var olan güvenlik açıklarını engellemek için dağıtılıyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sana tavsiyem güncelle istersen ama güncelledikten sonra sıfırlamanı tavsiye ederim uygulamalar daha iyi çalışır bu sefer ama sıfırlamadan önce bütün herseyi yedekleme yapman garanti olur ama senin kararın ben birşey diyemem 😊