cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

• ONEUI 6 •

(Topic created on: 02-08-2024 10:47 AM)
395 Views
CGRZBN
Expert Level 1
Options
Galaxy A
Bugün de A72'ye güncelleme gelmedi. Yarında gelmeyecek, sonra ki günde.. Hatta bu ay da gelmeyecek.. Bu yıl belki gelebilir ama gelmezse merak etmeyin önümüzde ki yıl bence kesin gelecek! 
16 Comments
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
En işe yaramaz cihazlara verdiler güncellemeyi, A52 ve A72 için ses yok.
CGRZBN
Expert Level 1
Galaxy A
Abarttılar bu geciktirme işini gerçekten
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
2 gün önce A23'e geldi, dün A13 ve M34'e geldi. Artık dalga geçiyor bunlar. Cihazın donanımı önemli değil bunlar için, hangi yıl piyasaya sürüldüğü önemli. Rezalet.
0 Likes
Galaxy A
Çok dert etmeyin bildirim paneli görünümü dışında bir **bleep** yok sadece sayı 14 oluyor elbet sizede gelir
CGRZBN
Expert Level 1
Galaxy A
Tasarımsal açıdan çok ciddi farklar yoktur belki (bildirim paneli, kilit ekranı ayarları, bazı widget ayarları yinede var yani farklar) ama daha stabil daha akıcı çalıştığını düşünüyorum. Asıl önemli olan bu
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Bu güncellemeyle en çöp cihazlar bile stabil çalışıyor.
CGRZBN
Expert Level 1
Galaxy A
Ondan bahsediyorum. Cihazım çöp değil ama daha akıcı kullanmayı istediğim için beklemedeyim
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Ben de öyle, akıcı kullanmak isterim ve gerçekten bu güncelleme akıcılık sağlıyor. A52 için beklemedeyiz en kısa sürede gelir umarım. 2 gün önce A23 için bu güncellemeyi deneme şansım oldu, sınırlı donanımlara rağmen A23 bile One UI 5.1'e göre daha da hızlanmış, cihaz daha kararlı ve daha stabil çalışıyor. A52 ve A72 için daha da iyi olacaktır.
CGRZBN
Expert Level 1
Galaxy A
Ben de böyle düşünüyorum. Birçok ülkede A52 ve A72 cihazlarına güncelleme verildi. Demek ki cihazların kararlı sürümle ilgili bi problemi yok. Ama güncel miyiz.com hala test aşamasında gösteriyor. Neyin testini yapıyolar hala onu anlamıyorum. Zaten güncellemeyi vermişsiniz başka ülkelerde. Gerçekten garip
0 Likes