cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ONE UI 2 ANDROID 10 RUSYA LISTESI

(Topic created on: 08-21-2020 01:47 PM)
124 Views
SMNTR_A207FNveJ720F
Active Level 6
Options
Galaxy A

Screenshot_20200821-132352_Samsung Members.jpg

Screenshot_20200821-132357_Samsung Members.jpg

 arkadaslar onceki konu kilitlendi omer yoruma yazdim

19 Comments
SamFrew
Active Level 4
Galaxy A

17 yaşım

0 Likes
Galaxy A

Hayir bir suru acik kesfetdim.samsung yazilimini gelistiriyom mesela Bi keresinde Google kamera ekledim J7DUO YA Exynos diye hatalar aldim foto cekti ama Birsure sonra hatalar geliyor Uzerine dussem yapardim 

MESELA A50 NIN STOCK WALPAPER ini J7duo ekledim SYSTEM/PRIV AP/EN YUKARIDA WALPAPER KLOSORU VAR BUNUN GIBI BU BASIT OLAY  .BIDE BASKA SEYLERIDE YAPIYOM SOYLEMIYIM ACIKLARIDA

0 Likes
Galaxy A

Yasimiz Yakin Benim 15

Bu forumda ortalama yaslar boyle

0 Likes
SamFrew
Active Level 4
Galaxy A

Tamam seninle daha fazla polemiğe girmek istemiyorum. Sürekli aynı şeyleri söylüyorsun.

Hadi İyi Günler Kardeşim

0 Likes
Galaxy A

Hahah pythondayken demedimki bitirdim onlari alta yazdim ben Yurd disinda Okuycam HINDISTANDA NEDENI DUNYANIN ENIYI YAZILIM MUHENDISI CIKARAN ULKE GOOGLE &MICROSOFT CEO ALRI HINTLI BIRI

NARENDRA NADELLA DIYE KEL BIRI GOOGLE CEOSU DAHA BIR SURU SIRKETIN CEOSU HINTLI BENDE MICROSOFT GIBI 30 YASIMANKADAD OSNGELISTIRECEM MICROSOFT BILE GECER GRAFIKLERI TASARLADIM SIMDIDEN ON GORUMUNU TABI YAPMASI ZOR AMA IMKANSIZ DEGIL OS UM RAHAT **bleep** VE OFIS CALISANLARINA DAYALI BIR OS GELISTIRECEM

0 Likes
Galaxy A

Tamam daha Kendine Game devoloper diyon bide :)C#YARISIYLA GAME DEVELOPER OLMAZ 

0 Likes
SamFrew
Active Level 4
Galaxy A

Bak yine aynı şeyleri tekrar ediyorsun. Hitap şeklini değiştirmediğin sürece hayallerine çok zor ulaşırsın kardeşim.

Galaxy A

Haklisin ama sende abi tavsiyesi dedin bende oyle dedim Ikimizde nerdeyse ayniyiz

Tm iyi gunler kardesim

0 Likes
miquela
Active Level 6
Galaxy A
j6 plus için ne yazıyo
0 Likes
L4st
Active Level 10
Galaxy A
eylül 2020
0 Likes